poločas - 0 : 2

branky - Ondrák Z. 3x, Janáček M. 2x, Babický T., Moravec L.

žlutá karta - Hoch M., Moravec L.

sestava - Doškář D. - Hrubeš V., Babický T., Javorský L., Hoch M. - Studnička P., Babický M., Lejček J., Moravec L. - Hoch P.(46´Janáček M.), Ondrák Z.(70´Sibal Mich.)

komentář trenéra - K předposlednímu utkání sezóny jsme jeli do nedalekých Čechtic, dalo by se říci jednalo se o utkání jara. V prvním poločase byla vidět velká nervozita, dělali nám velké problémy rychlý hráči soupeře, ve třech případech nás podržel brankář D.Doškář, od něho si takový výkon představuji, velmi pomáhal někdy přetížené obraně. My hráli spíše zezadu, nás domácí přehrávali pohybem, my vyráželi do brejků. My poprvé skórovali v 35´, to po centru M.Hocha za obranu z levé strany se z voleje přesně trefil Z.Ondrák - 0:1. Gólem do šatny jsme domácí dorazili, to po odkopu T.Babického šel Z.Ondrák sám na stopera, perfektně se kličkou uvolnil a střelou k tyči nedal brankáři šanci - 0:2. To byla pro domácí velká rána, protože nás po většinu poločasu přehrávali. Po vystřídání P.Hocha za M.Janáčka se naše hra zpřesnila, domácí již nestíhali v obraně a my si vypracovali mnoho šancí, z kterých jsme dali krásné branky. Nejdříve T.Babický z penalty po faulu na M.Janáčka v 55´- 0:3, V 63´po uličce od M.Janáčka šel sám na brankáře L.Moravec - 0:4. Hned vzápětí v 65´znova ulička od výborně hrajícího M.Janáčka na Z.Ondráka, ten skóroval již potřetí - 0:5. V 78´ po rychlém protiútoku J.Lejčka, přesném centru L.Javorského nebyl problém hlavou zvýšit skóre M.Janáček - 0:6. V 80´ v ojedinělém rychlém útoku domácích, prudkém centru si nešťastně dal vlastní gól L.Javorský - 1:6. My ještě jednou skórovali na konečných 1:7, to po elegantní patičce L.Moravce se z malého vápna nemýlil M.Janáček. Chci hráčům poděkovat za předvedený výkon, i když to v prvním poločase skřípalo, že se na zápas dobře připravili, teď to ještě zopakovat v posledním zápase, určitě to nebude jednoduché. Díky za podporu našich fanoušků.