rozhodčí - ?

výsledek - 3 : 4

poločas - 0 : 3

branky - Malinovský M. 2x, Hoch P., Kahoun J.(pen.)

sestava - Doškář 5 - Kodeda 4 - Sedláček S. 5, Zavadil 5, Filip T.5-6 - Sedláček M.5-6, Kopecký 5, Jandák 4-5, Studnička P. 6 - Kahoun 4, Malinovský M.4(6)(46´Hoch P.5(4))

komentář trenéra - První poločas solidní výkon. Soupeře jsme moc do ničeho nepoučtěli a když tak s naším přispěním. Branky jsme dali za nvelkého přspění krajních záložníků (Sedláček M.a Studnička). Druhý poločas přes varování jsme podcenili ve všech řadách a soupeř za podory rozhodčího začal dotahovat. Naštěstí jsme dali další branku a soupeř již neměl sílu a ani možnosti vyrovnat. Hrajeme finále, ale s největším soupeřem v soutěži. Tápí nás nedostatek hráčů(Sedláček |M. - operace, Malinovský M. - dovolená). Co dál nevím !!!