dorost: PRAVONÍN/KONDRAC 3 : 3 KŘIVSOUDOV/ČECHTICE

15.10.2019 18:34

komentář trenéra M.Filipa: Souboj prvního z druhým přinesl zaslouženou remízu, i když na šance jsme asi vyhráli, v poli to bylo vyrovnané, v první půli lepší na míči hosté, my dominovali v druhé půli. Průměrné utkání, někteří hráči zahráli pod svoje možnosti, byly vidět taktické nedostatky, kvalitní přihrávka, ale bojovnost a snaha o vyrovnání nechyběla a taky se nám to po zásluze povedlo. Už ve 21´ jsme lehce prohrávali 0:2, po dvou střelách za vápnem, obě po špatném dostoupení, první tečovaná. Do poločasu jsme vyrovnali šťastnými, tečovanými střelami D.Drože. Když už jsme mysleli na přestávku, po trestném kopu a podcenění brankáře pohodlně křivsoudovští dali na poločasových 2:3. V kabině jsme museli kluky trochu zvednout, protože hlavy byly dole. Druhý poločas již dobrý, hosty jsme k ničemu nepouštěli, jen jsme se nemohli prosadit přes zhustěnou obranu, až pět minut před koncem po vysunutí F.Vávry zakončil tváří tvář brankáři přesně a body se dělily. První poločas slabý, i když šance na branky byly, druhý již dobrý, od toho se odrazit. Musím podotknout, přijel k nám výborný soupeř, druhý mančaft tabulky, nejlépe střílející tým souteže.