dorost: PRAVONÍN/KONDRAC 4 : 1 BYSTŘICE

30.09.2019 19:23

zápis o utkání  zde

očima trenéra M.Filipa: Zasloužená výhra v domácím prostředí proti klukům z Bystřice. Opět nám chybělo, kromě dlouhodobě zraněných, několik opor a to především v záložní řadě. Ze začátku byla hra vyrovnaná, spíše bojovná, šancí moc nebylo. Až ve 28.min. jsme šli do vedení, po precizně zahraném přímém kopu z hranice vápna se trefil M.Vejvoda a ve 41.min. se krásně z dálky opřel do balónu D.Pohorský a dal na poločasových 2:0. Sice jsme dva nula vedli, Bystřice dobře kombinovala, ale jenom po vápno, naše obrana se již sehrála a nepustila za celý zápas Bystřici do mnoha šancí. Druhou půli jsme začali výborně, v 48.min.po dobře zahraném trestném kopu J.Lejčkem si dlouhý bolón našel dobře hrající D.Pohorský a zvýšil na 3:0. Hosté snížili v 56.min. na 3:1, po podcenění souboje a nezajištění se, prosadil hostující útočník, který prostřelil našeho brankáře. My nic nenechali náhodě, v 73.min.po pěkné akci a dorážce A.Filipa ukončili utkání naší výhrou 4:1. Sice jsme vyhráli, ale bylo vidět dost chyb, soupeř v poli nehrál špatně. Stínem bylo zbytečné vyloučení M.Vejvody, ale za dva žluté fauly snad bude příští utkání k dispozici.