branky - Šindelář J, Babický T., Březina E.

žlutá karta - Kotora P.

sestava - Veselý L.- Kotora P. (75´Kodeda J.)- Cibulka J., Babický T., Sedláček F. (46´Březina E.)- Hrubeš V., Lejček J., Hoch M., Žůrek P. (46´Čičatka M.)- Babický M., Šindelář J.

připraven - Doškář D. (náhradní brankář)

komentář Filipa M. - Utkání slabé úrovně, Pravonín srážely individuální chyby, z kterých soupeř nemilosrdně trestal. Vlastní góly, špatné přihrávky, v prvním poločase malá snaha se porvat o výsledek.

3.minuta - přímý kop Babického T. ze strany, Šindelář ze skrumáže doklepl do branky - 0 : 1

5.minuta - Žůrek zbytečná ztráta, Babický T. něco vymýšlí, když má odkopnout do bezpečí, domácí utočník získá míč, obejde i brankáře - 1 : 1

27.minuta - střela 25 metrů po zemi, chyba brankáře Veselého - podcenění - střela končí mezi nohy v brance 2 : 1

36.minuta - po rohu tečovaná střela, Veselý reflexivně vyráží, domácí gól z dorážky, ale neplatí pro ofsajd

41.minuta - brejk, faul Kotora - žlutá karta

43.minuta - nerozhodnost Sedláčka, prohraný souboj, domácí útočník opět sám na brankáře - 3 : 1

46.minuta - střídání Čičatka za Sedláčka a Březina za Žůrka

50.minuta - roh Babického M. a krásná hlavička jeho bratra Babického T. - 3 : 2

53.minuta - přichází centr z pravé strany a nepochopitelný vlastní gól hlavou z malého vápna, nikým neatakovaným Babickým T. - 4 : 2

54.minuta - střela z šestnácky, lob nevím zda chtěný, ale skončil v brance, autorem Březina E. - 4 : 3

75.minuta - chyba na půlce Babického T. a opět domácí útočník sám na brankáře, bohudík nedal, přitom zranění Kotory a nucené střídání, naskakuje Kodeda J.

77.minuta - další chyba na půlce, znova přečíslení a gól domácích na konečných - 5 : 3

Ještě musím podotknout na výborný výkon pomezních rozhodčích - p. Bartoše a p. Balíka. Obrázek co dělo na hřišti si udělejte sami.