poločas - 0 : 2

branky - Filip M. 2x, Kozel P., Ondrák P., Kodeda J.

bez karet

sestava - Doškář D.- Fišer G.- Ondrák Z.(75´Krastev V.), Vilimovský P., Vlasák D.- Sedláček F.(55´Stránský P.), Novák J., Filip M., Kodeda J.- Kozel P., Ondrák P.

komentář - Na utkání do Libouně (druhému celku tabulky) jsme jeli s obavami a opět s některými změnami z vítězné sestavy s Vracovicemi. Souboj starých gard začal převahou domácích, přihrávkami na jeden dotek, ale domácím kolem 15- té minuty došel dech. Prvním gólem v domácí síti veškerá snaha Libouňě skončila, neustále jsme zaměstnávali domácí obranu a bylo otázkou času kolik branek dáme. Poločas skončil jenom 0:2. Druhý poločas domácí úplně odpadli a my přidali další tři branky, dalších nejméně pět tutovek jsme ještě nadali. Domácí cca pět minut před koncem kopali penaltu, kterou s přehledem chytil brankář Doškář.