poločas - 1 : 1

branky - Kopecký K. 2x, Novák J.

žlutá karta - Švec J.

sestava - Veselý L.- Ondrák Z., Švec J., Vilimovský P., Zavadil V.- Kuklík J.(75´Filip T.), Novák J., Filip M., Studnička P.(46´Kahoun J.)- Kozel P., Kopecký K.

komentář - Opět ve slepené sestavě, na stoperu s Jardou Švecem, s plno dorostenců, přesto vítězství. Na velmi dobrém terénu a velkém hřišti jsme kontrolovali hru a domácí k ničemu nepouštěli. Z mnoha šancí jsme ale proměnili pouze jednu. Závěr poločasu jsme ale vypustili a domácí z přímého kopu srovnali. Druhý poločas opět v naší režii, ale po ojedinělé skrumáži pískl rozhodčí na nás penaltu, kterou domácí neproměnili (tyč). Pak se zaskvěl dvěmi úniky za obranu Kopecký a s přehledem zakončoval - 1:3. Domácí hrozili pouze ze standartních situacích a jednu hrubě podcenil brankář Veselý, který z přímého kopu z velké vzdálenosti promáchl - 2:3. Konec zápasu jsme se tak ještě báli o výsledek, protože my mnoho šancí nedali a domácí vše nakopávali do našeho vápna. Vše jsme vyřešili a odvážíme si tři body z Louňovic a tak po 16.kole, po zaváhání Zdislavic s Miřeticemi, budeme na prvním místě tabulky.