muži: DOLNÍ KRALOVICE "A" 1 : 4 PRAVONÍN "A"

25.09.2016 08:13

5.kolo - okresní přebor

sobota - 24.9.2016 - 16:30 hodin

rozhodčí: Irion Roman - Mařincová Lenka

branky: 88´Kopecký Karel (vl.) - 7´Ondrák Zdeněk, 9´Babický Tomáš, 26´Hoch Petr, 54´Hoch Petr

komentář trenéra (MF): K dalšímu utkání jsme zajížděli do Dolních Kralovic. Na vyprahlém hřišti se hrál slabý fotbal. My bez pohybu, nabízení, kazili jsme mnoho jednoduchých přihrávek, špatně řešili finální přihrávky, špatně si nabíhali, ač jsme měli mnoho volného prostoru, času. Přesto jsme rychle vedli, poločas vyhráli tři nula, i tak jsem hrubě nespokojen s nasazením, zapojením některých hráčů do hry. Někteří uspokojení s vedením, na víc neudělali nic. Druhý poločas výrazně lepší ve hře, více jsme se začali hýbat, nabízet se a přicházeli dobré kombinace a šance. Do hry se zapojili hráči z B- týmu, protože jsme měli marodku, tím jim děkuji. Podotýkám, že takový výkon na příštího soupeře nebude určitě stačit, D.Kralovice byli odevzdaný.

komentář D.Kralovice (Benešovský deník): Přes velkou snahu pokračovali Kralovičtí ve stejném duchu jako v minulých dvou domácích utkáních. V 7. minutě střílel z šestnáctky Ondrák a domácí Pitelka tečoval míč do protipohybu Doležala – 0:1. Za dvě minuty se otevřel prostor pro T. Babického, který ze stejného místa schoval střelu za obráncem a Doležal byl opět bezmocný. Další pěknou akci hostů přinesla 26. minuta, na jejímž konci využil samostatný únik P. Hoch. Pravonínští byli ve všech herních činnostech lepší. Domácí se dostávali do šancí ojediněle, a když už, tak nedokázali dostat míč do branky ani z malého vápna, jako J. Maršoun, který trefil obránce na brankové čáře. Ve druhém poločase hosté podvědomě trochu ubrali, přesto pro ně nebyl problém přehrát domácí zálohu a obranu. V 54. minutě si P. Hoch pohrál s dvěma obránci najednou a pohodlně zavěsil míč do sítě – 0:4. Další dvě tutovky hosté neproměnili stejně jako domácí, kteří si vypracovali také několik příležitostí. J. Maršoun opět trefil hráče v brance, Lebeda pálil vedle, Pitelkovu bombu pod „klacek" vytěsnil gólman a přímý kop Maliny skončil na břevně. Až v 88. minutě centroval Lebeda a před nabíhajícím Kotýnkem si hostující Kopecký srazil míč do vlastní branky.