26.03.2017 10:00

14.kolo - okresní přebor

sobota - 25.3.2017 - 15:00 hodin

rozhodčí: Šíma Michal - Kotík Ondřej, Murgač Ladislav

branky: 7´Hoch Petr, 26´Lejček Jakub, 43´Vlasák Libor (pen.), 58´Vlasák Libor, 70´Sibal Marek, 85´Vlasák Libor

komentář trenéra (MF): První mistrovské utkání jsme odehráli v Kamberku. Měli jsme obavy z hřiště, nikdo se do Kamberka netěšil, protože nejmenší hřiště na okrese moc krásy nikdy nepobralo. Byl jsem mile překvapen, že se v Kamberku dost změnilo, povrch hřiště velmi slušný, nové vybavení kabin, nové občerstvení pro diváky. K zápasu, splnili jsme roli favorita a s přehledem vysoko vyhráli. Opět dost absencí, sestavu jsem lepil, ale na Kamberk to stačilo. Malé hřiště nám nevyhovovalo ke kombinaci, kterou po hráčích chci, dost jsme kazili přihrávky, včas jsme nedávali balón od nohy, ale byly vidět i pěkné akce, které jsme zakončovaly. Soupeř nás moc neprověřil. Pochválím J.Lejčka, který toho hodně oběhal, má natrénováno a vstřelil jednu branku a L.Vlasáka, autora třech branek. D.Doškář žádnou větší práci v bráně neměl, bravurně chytil penaltu za stavu 0 : 3. Mrzí mně svalové zranění P.Hocha.

komentář Kamberk (Benešovský deník): Kdo čekal, že domácí hráči udělají první krok k záchraně v soutěži, tak se mýlil. Jejich hra byla stejná jako na podzim: malé nasazení, bojovnost, odevzdanost. Hosté v poklidu kombinovali a trestali brankami. V 7. minutě otevřeli skóre kapitánem T. Babickým a do poločasu přidali ještě dvě branky. Domácí měli dva dobré úniky po levém křídle Tulejem, ale oba zastavil pomezní rozhodčí Kotík odmáváním sporných ofsajdů. I druhý poločas pokračoval v podobném duchu a hosté přidali další tři branky. Domácím nepomohla ke zkorigování ani penalta. Ani rozhodčí Kotík neměl svůj den. Po výkopu z autu odmával ofsajd, čímž absolutně zmátl obranu domácích, která přestala hrát, hlavní rozhodčí však nezapískal a Vlasák dovršil hattrick.