10.05.2016 19:10

20.kolo - okresní přebor

sobota - 7.5.2016 - 17:00 hodin

rozhodčí: Mrázek Zdeněk - Fillip František, Nerad Vojtěch

branky: 55. Žížala Pavel, 84. Suk Josef, 87. Kopecký Josef - 8. Sibal Marek, 23. Kodeda Jan

komentář trenéra - ?

komentář (MF) - Nechci se k tomuto zápasu moc vyjadřovat, ale dlouho jsem to rozdýchával. Začalo to přístupem jednoho z hráčů ještě před zápasem (nepřekvapilo mně to). První poločas vcelku dobrý, jen jsme měli vyhrávat o více branek, soupeř, hlavně v obraně dost slabý. Druhý poločas, po vystřídání, katastrofální, bez přihrávky, bez fotbalu. Nechci ani pomyslet, že to bylo "odevzdané". Výkon některých hráčů byl podprůměrný, snad si ani nechtěli zahrát fotbal, vypadalo to, že jsou tam za trest. Lituji, že jsem takovou dálku na tento "fotbal" jel a projel naftu a příště si to hodně rozmyslím, zda vyrazím. Ať si každý sáhne do svědomí. Vím, že chybí stěžejní hráči, ale takhle to odfláknout. I přípravce říkám, že prohrát můžeš, ale po boji. Jsem velmi zklamán.

komentář Popovice (Benešovský deník) - Domácí začali náporem, ale Kopecký síť nerozvlnil z malého vápna a Matuška nastřelil z přímého kopu břevno. Hosté hrozili po pravé straně a hned první větší šanci využil Kodeda. Za chvíli se z podobné situace trefil Marek Sibal. Domácí v závěru poločasu neproměnili dvě šance. Do druhého dějství nastoupili Popovičtí v obměněné sestavě, což bylo pro obrat rozhodující. Žížala nechytatelnou ranou snížil, Suk po kolmici srovnal a Kopecký z dorážky otočil stav na 3:2.