24.04.2016 13:17

18.kolo - okresní přebor

sobota - 23.4.2016 - 17:00 hodin

rozhodčí: Rosenvald Jaroslav - Cigler Jaroslav, Balata Vojtěch

branky: 39. Hoch Petr, 52. Přitasil Josef, 62. Vlasák Libor, 70. Janáček Miloš, 84. Vlasák Libor - 68. Říha Martin

komentář trenéra

komentář Pravonín (Benešovský deník) - Ofenzivnímu utkání dlouho kralovali brankáři a hostující Adam Hanibal hlavičkoval vedle odkryté branky. Skóre otevřel ve 39. minutě hlavou P. Hoch po trestném kopu. Po přestávce si oba týmy vytvořily šance, ale úspěšnější byli domácí, když Přitasil zakončil akci s P. Hochem a Studničkou, Vlasák, Janáček po narážečce s M. Babickým a podruhé Vlasák po pasu za obranu, vsítili další čtyři góly. Hosté se trefili za stavu 3:0 po skrumáži M. Říhou.

komentář (MF) - Z naší strany slušně odehrané utkání, v dobrém tempu, divákům se muselo líbit. My nastoupili v pozměněné sestavě, hráli kluci z lavičky a určitě nezklamali. První poločas byl kvalitativně lepší, ve druhém ubívaly síly oběma týmům a kvalita šla dolů. Celkově vyrovnané utkání, kde rozhodly výkony brankářů a naše produktivita v koncovce. D.Doškář několikrát Pravonín zachránil od skórování, jednou jsme měli štěstí při 1000% šanci hostujícího útočníka za stavu 0:0. Tedy opět vysoké domácí vítězství. Musím zmínit naše pěkné akce při gólech.