muži: PRAVONÍN "A" 3 : 0 TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV "A"

sobota - 1.10.2016 - 16:30 hodin

rozhodčí: Macháček Milan - Shapoval Serhyi, Filip Václav

branky:  23´Hoch Petr, 35´Hoch Petr, 44´Babický Tomáš

zápis o utkání  zde

komentář trenéra (MF): Derby s týmem, s kterým jsme se delší čas neutkávali, nováček soutěže a překvapivě před utkáním figuroval na druhém místě okresního přeboru. Opět velká marodka a dovolené, na lavičce s hráči B- týmu a dorostu. Začátek utkání z naší strany lehkovážný, jako by jsme byli ještě v kabině, podcenění, málo pohybu, soupeř na nás vletěl a my jeho akce těžko zachytávali, rychlí útočníci si prvních patnáct minut dělali co chtěli, ale střelecká nemohoucnost nás zachránila, branku nevstřelili, stříleli mimo. Nás dostal do hry překvapivý gól z úhlu stále se lepšícím kanonýrem P.Hochem. Soupeře jsme zaskočili, přestali hrát a my je dorazili znovu po důrazu s obránci parádně P.Hoch a na konci poločasu se krásně trefil T.Babický a bylo po zápase. Pro T.Štěpánov to byl šok, protože kdyby vedli oni, nikdo by se nedivil. I takový je fotbal. V druhém poločase se nechal zbytečně vyloučit hostující hráč za nemístné poznámky k rozhodčím a T.Štěpánov se na nic v deseti již nezmohl. My si toho taky moc nevytvořili, s vědomím náskoku. Pořád si myslím, že neodvádíme maximum, někteří jenom to co musí, na víc nic nebo málo. Pokud vedeme, jsme spokojeni a nepřidáme něco pro diváky. Asi jsem náročný, ale vidím kluky v tréninku, mají na víc.

komentář Pravonín (Benešovský deník): Do utkání vstoupili domácí váhavě a proti od počátku s chutí hrajícímu soupeři se jim to málem nevyplatilo. Během prvních deseti minut pustili hosty do třech slibných střeleckých šancí. Největší z nich zmařil Vobeckému brankář Doškář, který včasným vyběhnutím, domácí v kritické chvíli hodně podržel. Teprve poté se karta začala postupně obracet a domácí se dostávali do tempa. S velkou chutí hrající P. Hoch se ve 23. minutě prosadil po samostatné akci a z úhlu nekompromisně propálil míč do brány – 1:0. Vedoucí gól posadil domácí na koně a z převahy vytěžili další gól, když se opět po samostatné akci uvolnil P. Hoch a přesnou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci. Poločasovou kanonádu završil ve 44. minutě T. Babický, který z 22 metrů z přímého kopu, vymetl šibenici branky hostujícího týmu. Na začátku druhého poločas domácí kontrolovali hru. Tempo utkání opadlo. K většímu vzruchu došlo v 58. minutě, kdy byl za zcela zbytečnou hanlivou kritiku asistenta rozhodčího vyloučen hostující Kudyn. Od té chvíle bylo definitivně po zápase. Domácí si hlídali svůj náskok a dopředu se nehrnuli, hosté v oslabení neměli na zvrácení výsledku.