9.kolo - okresní přebor

sobota - 22.10.2016 - 15:30 hodin

rozhodčí: Murgač Ladislav - Kotík Ondřej

branky: 40´Mrázek Pavel - 75´Vlasák Libor

komentář trenéra (MF): Do Přestavlk jsme odjeli z různých důvodů bez šesti hráčů základní sestavy, tímto děkuji klukům z béčka a dorostu, kteří předvedli dobrý výkon, je na čem stavět. V improvizované sestavě jsme odehráli velmi dobré utkání. Oba začátky poločasů trochu chaos, poté jsme více drželi míč na kopačkách, dobře kombinovali a viděl jsem bojovnost, porvat se v osobních soubojích, měli jsme více gólových šancí, škoda, že je neproměňovali, mohli jsme v poločase vést, naopak jsme inkasovali na konci poločasu P.Mrázkem, který po naší chybě krásně přeloboval brankáře Doškáře. Tento hráč byl nejnebezpečnější z Přestavlk (nic nového). Po počátečním trochu chaosu na začátku druhého poločasu jsme hru zklidnili, zase začali kombinovat a přehrávat domácí, ale koncovka byla žalostná. Hosté hrozili brejky a standartkami, někdy jsme měli štěstí. My srovnali krásnou tečovanou střelou ze střední vzdálenosti L.Vlasákem a zaslouženě odvezli bod. Hrálo se na těžkém terénu, rychle ubívaly síly, my neměli kým z lavičky kluky prostřídat, někteří toho měli na konci dost. Ještě jednou děkuji za výkon.

komentář Přestavlky (Benešovský deník): Domácí začali utkání náporem. Hned ve 2. minutě střílel Pantoflíček z osmi metrů jen do brankáře, z dorážky P. Mrázek trefil obránce. Následně chybovali pravonínští beci, ale P. Mrázek pálil jen těsně vedle. Ve 24. minutě si na druhé straně osamocený hráč ukopl míč před brankářem Figrem, jenž tak míč pohodlně lapil. Ve 40. minutě rozehráli domácí kombinační akci a P. Mrázek vyběhnuvšího gólmana Doškáře z dálky pohodlně přehodil – 1:0. V závěru poločasu vychytal hostujícího Marka Síbala gólman Figr. V úvodu druhé půle chtěli domácí zápas rozhodnout, ale střely Kondáše a Kačírka i přímý kop Brambory vyrazil Doškář na roh. Ten si poradil i s ranami P. Mrázka a Kačírka. Hosté se oklepali, poprvé po chybě v domácí rozehrávce pálili těsně nad, ale v 78. minutě se jim již zadařilo, díky Vlasákovi z trestného kopu – 1:1. V závěru, ani jedno mužstvo nestrhlo výhru na svou stranu, a tak se body dělily.