poločas - 2 : 0

střelci branek - Babický T., Studnička Z.

sestava - Veselý L.- Ondrák Z., Fišer G., Babický T., Vlasák D.- Březina J., Studnička Z., Filip M., Studnička R.- Hrubeš V., Čičatka M.

střídali - 55. minuta Pitrák J. za Ondráka Z.

65. minuta Kozel P. za Hrubeše V.

89. minuta Březina E. za Čičatku M.

komentář k utkání - Už ve druhé minutě jsme se ujali vedení, když Babický T. pěkně zakroutil přímý kop a bránící hráč si srazil míč do vlastní sítě. Potom měli více ze hry běhaví hosté, ale přesně zakončit nedokázali. My jsme spíše bojovali a důslednost se vyplatila - brankáři hostí vypadl míč z ruky a Studnička Z. zvýšil - 2 : 0. Ještě v prvním poločase jsme neproměnili další dvě tři šance. Ve druhém poločase hosté přitvrdili, ale v tom jsme se jim dokázali vyrovnat a hrozili jsme nejen z brejků. Snad pět stoprocentních čancí jsme ale meproměnili (dvě tyče) a nervózní hosté dokázali deset minut před koncem skórovat - 2 : 1. Závěr zápasu jsme naštěstí zvládli a radovat se ze zasloužené výhry.