OP / 22.kolo: Struhařov "A" - Pravonín "A" 4:1

17.05.2015 15:00

STRUHAŘOV – PRAVONÍN 4:1 (2:0)

Domácí nastoupili k utkání bez několika hráčů základní sestavy, přesto vyhráli. Branky začaly padat až v závěru prvního poločasu, nejprve skóroval Kocábek po přihrávce Koblasy a těsně před odchodem do kabin si hosté vstřelili vlastní gól po rohu Kocábka – 2:0.
Ve druhém poločase vymyslel střídající Hocek dvě gólové přihrávky. V 63. minutě našel osamoceného Kůstku a za chvíli J. Veselého a bylo to 4:0. Hosté podnikali nebezpečné protiútoky, při nichž se vyznamenali oba domácí brankáři, Pavel Pessr i střídající Filip Veselý. V závěru se přeci jen Pravonínu podařilo zkorigovat M. Sibalem.

Branky: 37. Kocábek, 45. vlastní, 63. Kůstka, 67. J. Veselý – 89. M. Sibal

Rozhodčí: Rosenvald. ŽK: 0:1. Diváci: 80.

Struhařov: P. Pessr – Kaucký, Zd. Pessr, Dudík, D. Sysel, Michálek, Kůstka, O. Veselý, Koblasa, J. Veselý, Kocábek. Střídali: Hocek, F. Veselý, Červenka.

Pravonín: Doškář – M. Hoch, Lejček Kodeda, Zavadil, Babický, L. Vlasák, Javorský, Březina, Hrubeš, P. Hoch. Střídali: Ondrák, Studnička, Marek Sibal, Janáček.