OP / 26.kolo: Pravonín "A" - Křivsoudov "A" 8:1

14.06.2015 17:00

Pravonín "A" - Křivsoudov "A" 8:1 (2:0)

Utkání sousedních týmů z horní části tabulky, přineslo otevřený a oboustranně útočný fotbal. Domácí navíc potvrdili dobrou střeleckou produktivitu v závěru jarní části soutěže. Skóre otevřel povedenou střelou podél zdi k tyči z přímého kopu T. Babický už v 5. min. V 15. min se prohnal po své straně levý obránce Kodeda a hostující obrana ho zastavila na malém vápně jen za cenu nedovoleného zákroku. Nařízený pokutový kop proměnil P. Hoch a zvýšil tak na 2:0. K vidění bylo na obou stranách hodně pohledných útočných akcí, ale další branky si domácí odložili až na druhý poločas. V jeho začátku zvýšili po vydařených kombinačních akcích nejprve ve 48. min. Zavadil hlavou a hned po 3 minutách se trefil opět P. Hoch. Hosté se sice snažili a dostávali se i oni do šancí, ale jejich zakončení nebylo přesné nebo vše vyřešil spolehlivě chytající Doškář. Od 67. min. začal úřadovat s chutí hrající Vlasák L. Po přesných přihrávkách od spoluhráčů za obranu se dostával opakovaně do střeleckých příležitostí a během 15 minut zaznamenal čistý hattrick. Hostům se sice podařilo korigovat skóre v 70. min. po zakončení Vondráka, ale i když si ještě další šance vytvořili, branky už nepřidali. Za domácí uzavřel skóre a gólové hody v 88. min. Janáček po rychlé kombinaci na jeden dotek a střelou podél vybíhajícího brankáře.

rozhodčí: Kromka, Lupač, Brabenec.