poločas - 1 : 1

branky - Březina J. 2x, Kozel P., Filip M. (pen.)

žluté karty - Filip M., Vlasák D., Lejček J.

sestava - Doškář D.- Ondrák Z., Švec J., Vilimovský P., Vlasák D.- Hrubeš V.(75´Studnička P), Lejček J., Filip M., Březina J.(80´Březina L.)- Kozel P.(85´Filip T.), Ondrák P.

komentář - Na těžkém terénu se hrálo poměrně kvalitní utkání plné osobních soubojů. Lépe začali hosté, ale domácí gólman mužstvo podržel. Potom už se hrál vyrovnaný zápas. Vedení se ujal Pravonín, když M.Filip proměnil penaltu po faulu na V.Hrubeše. Načeradec však vzápětí vyrovnal. Ve druhé půli se hostům nedařila kombinace a vznikal tak prostor pro rychlé brejky domácích. Vedení získal zpět hlavou J.Březina po přihrávce M.Filipa a centru P.Ondráka. Na 3:1 zvyšoval P.Kozel, když po přihrávce J.Březiny šel sám na brankáře. V této době působil Načeradec křečovitě až bezradně, což jěště podtrhll čtvrtý gól J.Březiny, který dorazil vyražený míč po střele M.Filipa. Hosté se nevzdávali, ale třetí v domácí síti přišel až v poslední minutě a vzápětí po rozehrání nepřesný rozhodčí zápas ukončil.