poločas - 1 : 3

branky - Filip M. 4x, Novák J.

žlutá karta - Stránský P.

sestava - Doškář D.- Fišer G.- Ondrák Z., Vilimovský P., Vlasák D.(70´Sedláček F.)- Ondrák P., Novák J., Filip M., Studnička R.- Čičatka M.(60´Stránský P.), Kozel P.(46´Kodeda J.)

komentář - Hosté byli na začátku utkání pohyblivější, využívali našich chyb a z brejků je trestali. My jsme kromě vyrovnání z penalty (M.Filip) šance nevyužili a tak se šlo do šaten za stavu 1:3. Ve druhé půli postupně Keblovu docházely síly, M.Filip snížil na 2:3 (střela k tyči), ale další šance jsme neproměnili a hosté zvýšili z brejku na 2:4. V té době to to na body navypadalo, posledních 10 minut si ale budou všichni zúčastnění nějakou dobu pamatovat. Po dvou centrech F.Sedláčka skórovali nohou z voleje jako přes kopírák J.Novák respektive M.Filip a když už se domácí diváci radovali alespoň z bodu, postavil se k přímému kopu M.Filip a jeho rána zaskočila keblovského brankáře - 5 : 4 !!!