poločas - 1 : 0

branky - Studnička R. 2x, Babický T., Filip M.(pen.)

žlutá karta - Studnička R.

sestava - Doškář D.- Fišer G.- Ondrák Z., Vilimovský P., Kodeda J.- Studnička R., Březina J., Filip M., Novák J.- Kozel P.(80´Březina E.), Babický T.(46´Krastev Y.)

komentář - Hosté byli od začátku zápasu aktivní a důrazní, což nám dělalo potíže. Přesto jsme si vytvořili více vyložených šancí a tohoto pohledu je vítězství zasloužené. V prvním poločase padl jediný gól, když T.Babický využil dlouhého výkopu a chyby obránce a hlavičkou přehodil gólmana už v páté minutě. Ve druhé půli nejprve R.Studnička zvýšil na 2 : 0, hosté se však nevzdávali a snížili na 2 : 1. Uklidnění přinesla proměněná penalta M.Filipa po faulu na R.Studničku a konečnou podobu výsledku dal opět R.Studnička. Domácí mužstvo několikrát podržel brankář D.Doškář.

Fotogalerie: PRAVONÍN B - LOUŇOVICE B