dorost: PRAVONÍN/KONDRAC 5 : 4 NESPEKY/PYŠELY

28.10.2019 19:56

zápis o utkání zde

komentář trenéra: Vítězství, ale nerodilo se lehce, v zápase došlo na několik zásadních věcí, Utkání jsme začali dobře, rychle se dostali do vedení po pěkné akci dobře hrajícího T.Kotka, který zatáhl míč po straně a přesným centrem našel agilního M.Vejvodu a hlavou otevřel skóre, poté hosté vyrovnali, po nedůrazu utekl rychlý útočník Bouša a zakončil přesně. My se snažili kombinovat, ale málo jsme se pohybovali a mysleli si, že to přijde samo. Ještě jsme do poločasu dali na 2:1 Š.Novákem, ale to bylo z naší strany vše, hosté ucítili šanci a dvakrát jsme dostali lekci v podobě dvou pěkných branek, nejříve opět po nedůrazu a rychlosti záložníka Kulhavého, našeho lehkého obejetí a taky gólman neměl čisté svědomí a stejný hráč se pěkně trefil z přímého kopu, tedy poločasových 2:3.  V prvním poločase se nám ještě zranil, vymknul si kotník a do konce sezóny mimo, stoper D.Ždych. V kabině jsme museli s kolegou S.Vilimovským trochu zvýšit hlas a namotivovat kluky na změnu. Druhá půle začala z naší strany výborně, za deset minut dali zaslouženě dva krásné branky znovu M.Vejvodou a A.Filipem, najednou se kluci začali hecovat, všude jsme byli dřív, zvýšila se bojovnost, utkání jsme měli pod kontrolou. Ale přišla šedesátá minuta, náš kapitán neudržel nervy, po tvrdém faulu na jeho osobu strčil do hostujícího hráče, který chytře teatrálně upadl a následovala asi zaslouženě červená karta. A my najednou museli improvizovat, protože mimo byli oba stopeři, tahouni týmu, kteří doteď nechyběli ani minutu. Vcelku jsme odolávali, ale dostali jsme vyrovnávající branku po rohu. Do konce zápasu jsme se bránili, hosté měli více ze hry, ale my je do vyložených šancí nepouštěli. Když už se hrál nastavený čas, schylovali se k remíze, dostali jsme ještě jednu šanci a to v podobě přímého poku, který zahrál skvěle D.Drož, který přesně našel dnes třígólového M.Vejvodu, který rozhodl, že dnes šťastně vyhrajeme 5:4. Dnes jsme podali průměrný výkon, sice jsme dotáhli zápas k vítězství, ale za čtrnáct dní proti Meznu to určitě stačit nebude. Jinak kluky chválím za tréninkovou práci, na pátečním tréninku jsme se sešli všichni, ale chce to prodat v zápasech, poslední utkání nebyla ideální, ale byla vítězná.