03.06.2018 14:13

24.kolo - okresní přebor

sobota - 2.6.2018 - 17:00 hodin

rozhodčí: Mikolášek - Blahůšek, laik

komentář trenéra (MF): Do Přestavlk jsme jeli v okleštěné sestavě, oproti v minulému úspěšnému zápasu chybělo hned pět hráčů, ale proti favoritovi z Přestavlk jsme ostudu neudělali, odvezli si zaslouženě bod a kdyby jsme měli více štěstí, mohli odvést i tři. Prvních deset minut jsme přečkali, dopouštěli jsme se mnoho faulů a domácí zahrávali nebezpečné standartky, na které má vysoké a silové hráče, se stěstím jsme odolali, poté do konce poločasu byli jasně lepší, přestali jsme diskutovat s rozhodčím, míč jsme dali na zem a začali slušně domácí točit, první gól dali po individuální akci D.Červeňáka, který vymíchal několik hráčů a naservíroval přesně na penaltu míč Mar.Sibalovi, který přesně k tyči na 0:1. Druhý gól dali po pěkné akci ve středu pole, z první Mar.Sibalem na nabíhajícího M.Kůžela, který z úhlu ve skluzu na 0:2 a na konci, v poslední minutě jsme měli tutovku znovu, výborně hrajícím Mar.Sibalem, který dostal přesnou přihrávku od svého bratra Mich.Sibala, který se dobře orientoval, když byl napadán třemi hráči, ale Marek z malého vápna přestřelil. Prvních dvacet dvacet pět minut druhé půle jsme odehráli špatně, zalezli jsme a mysleli si, že zápas odbráníme, zbytečnými fauly dostali domácí na koně, zahrávali moc standartek a taky z nich dostali dva slepené branky, přesto měl při ojedinělém brejku, přesném pasu Mich.Sibala na M.Kůžela, který sám břed brankářem selhal, nevěděl jak zakončit, poté uklouzl a bylo po šanci. První gól jsme dostali po odvráceném přímém kopu z vápna, kdy se z voleje krásně trefil Kačírek a po třech minutách bylo srovnáno, zase standartka, nezvládnutý souboj, hlavička z boku do malého vápna, další prohraný souboj a hlavou Pohunek na 2:2. Poslední minuty jsme již dohráli do zasloužené remízy, soupeř již tutové šance neměl, my druhou půli skoro nic. První poločas náš, ve druhém dominovali Přestavlky.

komentář Přestavlky (Benešovský deník): Druhé Přestavlky v domácím prostředí doháněly droubrankové poločasové manko s Pravonínem. Po změně stran ale Kačírek a Pohůnek slepenými góly srovnali na konečných 2:2.