branky - Kozel P. 3x, Studnička R., Březina J., Vlasák D., Filip M.

žlutá karta - Vlasák D.

sestava - Veselý L., Ondrák Z., Fišer G., Vilimovský P., Vlasák D., Hrubeš J., Březina J., Šindelář J., Studnička R., Čičatka M., Kozel P.

střídali - 46.minuta Filip M. za Šindeláře J.

70.minuta Březina E. za Čičatku M.

75.minuta Kodeda J. za Vlasáka D.

komentář - V tomto utkání všichni očekávali snadné vítězství Pravonína, bohužel i většina domácích hráčů a podle toho také hra vypadala. Naštěstí jsme byli lepší střelecky a do půle jsme si odnášeli náskok tří gólů. Ve druhém poločase se hosté snažili utkání zdramatizovat, snížilina 5:3 a měli i další slibné šance, nám se však podařilo zvýšit a po zbytečném vyloučení hostujícího hráče se utkání dohrávalo na vracovické půlce hřiště. Pěknými třemi góly se předvedl P. Kozel. I když se nám poslední zápas příliš nevydařil, celkově si za jarní výkony na "béčko" zaslouží velikou pochvalu.

Fotogalerie: SLABÝ VÝKON SE SLABÝM SOUPEŘEM