st.přípravka: turnaje - SEDLČANY 5.místo a BENEŠOV 6.místo

24.01.2017 21:48

Sedlčany - 21.1.2017 - halový turnaj pro r.2006

5.místo

Hrálo se ve dvou skupinách po čtyrech týmech, po 13-ti minutách.Ve skupině jsme neměli šteští v proměnování šancí, trefovali jsme tyčky a břevna. Sedlčany nám dali v poslední minutě z jedine střely na naší branku gól. S Dublovicemi jsme hráli 0:0. Byli jsme lepším týmem, přestříleli jsme je, jen jsme neproměnili tutové šance, které nás mrzeli, mohli jsme hrát o medajle. Ve skupině o 5. až 8.místo to bylo již v naší režii, proměňovali jsme konečně šance a zápasy o umístění vyhráli.

6.místo

Klukům se podařil prvni zápas s Průhonicemi 1 - 1, s Ústim n/Labem vedli v polovině zápasu 1 - 0, nakonec prohráli 1 - 7, ostatní zápasy vysoko prohráli a skončili na posledním 6.místě. Přesto je to pro nás velice dobrá zkušenost si zahrát proti pražským týmům a klukům z Ústí n/Labem.

branky: Toula 3x, Píša