muži: STRUHAŘOV"B" 0 : 2 PRAVONÍN"A"

05.09.2019 19:45

očima trenéra M.Janáčka: Druhé kolo jsme zajížděli opět ven a to do Struhařova za B týmem. Od začátku jsme domácí uzavřeli na jejich půlce a nepouštěl je zní. Tolik šanci jsem v zápase ještě nezažil a ani jsem je nepočítal ,ale bylo jich mnoho jen těch vyhožených a to některé i do prázdné branky bylo minimálně šest za první poločas, ale i přes tolik šanci byl poločasový výsledek 0:0. Druhá půlka se odehrávala ve stejném duchu jako první. Bohužel gól stále nepřicházel a my začali být nervózní a domácí se dostali do dvou vyložených šancí, ve kterých nás podržel náš gólman Doškář. Když už jsme nevěděli kudy kam a jak dostat míč aspoň jednou do branky, tak se dostal odražený míč k našemu novému kapitánovi V. Hrubešovi, který napálil míč svou slabší nohou asi ze třiceti metru na branku domácích a k údivu všech míč zapadl do horního rohu branky a my se mohli konečně radovat z gólu vstřeleného až v 85min. Pak jsme již zápas dohrávali a ještě v 90min. se prosadil J. Blažek, který posadil na zadek, jak domácího golmana, tak i stopera a pohodlně dovezl míč do prázdné branky a my si tak připsali další vítězné utkání na venkovním hřišti.

První domácí zápas tak odehrajeme 7.9. a snad potěšitelné domácí fanoušky výhrou.