střelec branek - Březina J.

žlutá karta - Vlasák D.

sestava - Doškář D.- Hrubeš J., Fišer G., Sedláček F., Vlasák D.- Javorský L., Studnička Z., Březina J., Studnička R.- Ondrák P., Hrubeš V.

střídali - 60. minuta Filip M. za Hrubeše V.

80. minuta Pitrák J. za Studničku R.

připraven - Březina E.

komentář k utkání - Proti favoritovi jsme začali dobře, ale do výraznější šance jsme se nedostali. Libouň se postupně zlepšovala a po našich chybách se dostávala i k zakončení. Ve 30. minutě se domácí ujali vedení z přímého kopu - 1:0. My jsme však zbraně nesložili a pět minut před koncem 1. půle jsme vyrovnali z penalty ( J. Březina po faulu na Onráka P.). Chvíli poté se po chybě domácích dostal sám před brankáře P. Ondrák, ale šanci nevyužil (volil kličku a míč mu utekl). Úvod druhé půle jsme prospali a dostali dva dva góly - 3:1. Pak jsme se sice zlepšili, ale ke gólům bylo daleko. Přesto jsme zápas zdramatizovali, když domácí brankář podcenil střelu J. Březiny - 3:2. Nakonec se ještě Libouň strachovala o vítězství, ale zkušeně zdržovala a měla i štěstí ( je ale pravda, že mohla několikrát výhru potvrdit).