muži + dorost: ZIMNÍ PŘÍPRAVA

20.03.2017 08:10

Zimní příprava 2017

čtvrtek - 2.2.2017 - 19:00 hodin - trénink UMT Pravonín - začátek zimní přípravy

čtvrtek - 23.2.2017 - 18:30 hodin - trénink UMT Pravonín

neděle - 26.2.2017 - 15:00 hodin - Miřetice (I.B) - UMT Vlašim, Na Lukách (příprava - muži-rozhodčí: Hejný L. - prohra 3 : 6 - obě mužstva nastoupila bez několika hráčů, do 75´bylo utkání vyrovnané, postupně nám hodně těžkly nohy a hrubými chybami jsme umožnili dovést utkání soupeře do vítězného konce, mrzí mně zranění Vlasáka, jinak utkání splnilo účel, nedělám z toho závěry, bylo to první utkání v zimní přestávce a proto bylo k vidění mnoho špatných přihrávek, dost nedotažených slibných akcí, výhrady mám v agresivitě, utkání ukázalo, kdo má v tréninku přidat, do utkání zasáhlo pět dorostenců

úterý - 28.2.2017 - 18:30 hodin - trénink UMT Pravonín

čtvrtek - 2.3.2017 - 18:30 hodin - trénink UMT Pravonín

sobota - 4.3.2017 - 17:00 hodin - Vracovice (IV.C) - UMT Vlašim, Na Lukách (příprava - dorost) - remíza 2 : 2 - týmu dorostu chybělo několik kluků, nastoupili tři hráči z B týmu, ale základní skladba na hřišti byla, hlavním cílem byla konfrontace s mužským fotbalem a také pro některé se vydat a nabrat kondici, protože bylo vidět, kdo trénuje a kdo ne, mile mně překvapila skupinka dorostenců, s kterými počítám postupně zařazovat do áčka, je vidět, že trénují a hráče Vracovic převyšovali pohybem a kombinací, pro mladší kluky to byla škola, musí přidat v tréninku a agresivitě, kde zaostávali, první poločas v naší režii, druhý se již Vracovice více dostávali před branku, některým docházely síly a to na velkém hřišti bylo znát, jinak utkání splnilo účel

neděle - 5.3.2017 - 13:00 hodin - Chotýšany  (OP) - UMT Vlašim, Na Lukách (příprava - muži)- remíza 2 : 2 - my opět nebyli kompletní, dost zraněných a někteří jiné akce, ale v této době zimní přípravy je důležité, aby, kteří se utkání účastní, aby se vydali a postupně si zvykali na velký fotbal a na míč, protože trénujeme zatím na naší menší umělce a běháme, opět jsem viděl dost chyb v kombinaci, málo se nabízení a málo pohybu, druhá půle lepší první, tam jsme si hlavně na konci utkání dobře přihráli a přicházeli akce, trochu se zlepšil důraz v osobních soubojích, u některých jsou vidět výkyvy ve hře, na měkké umělce rychle ubývají síly, kteří málo trénují to dost pociťují, dorostenci toho měli dost už po půli, odehráli dobré utkání v sobotu, už se těšíme na přírodní trávu, snad souhra bude lepší a snad v příštím zápase s Kondrací se někdo ze zraněných uzdraví a sestava se bude blížit mistrákové

úterý - 7.3.2017 - 18:30 hodin - trénink UMT Pravonín

čtvrtek - 9.3.2017 - 18:30 hodin - trénink UMT Pravonín

pátek - 10.3.2017 - 19:00 hodin - Ostředek/Divišov (dorost) - UMT Vlašim, Na Lukách (příprava -dorostprohra 3 : 6

neděle - 12.3.2017 - Kondrac (I.B) - 13:00 hodin ve Vlašimi, Na Lukách - UMT (příprava - muži) - prohra 0 : 3 - výsledek vypadá strašidelně, ale já jsem spokojený, opět nám chybělo dost hráčů širšího kádru, ale proti B- třídové Kondraci jsme podali dobrý výkon, hlavně v prvním poločase jsem byl spokojený s kombinací, agresivitou a individuálními výkony jednotlivců, v prvním poločase výborná hra obrany v čele s brankářem, všichni chtěli hrát, přicházely i šance, ve druhém poločase naše hra dopředu trochu opadla a postupem času obrana přetížená a po vystřídání jsme inkasovali tři branky, jsem rád, že dorostenci zahráli a stoperská dvojice po absentujícím M.Hochovi dobře zahrála, chyběl Vlasák (kvalita v zakončení), nic nového, vpředu náznaky slibných šancí, tentokrát jsme je řešili špatně, ale snaha byla, museli jsme si sáhnout na dno sil, ale proto máme soupeře z vyšších tříd, aby se kluci vydali, výsledek pro nás krutý, ale s hrou a nasazením jsem spokojený, mrzí mně, že někteří přijeli na zápas pozdě, skončila konečně sálovka, snad už konec přípravy bude podle plánu, opět děkuji klukům z béčka za doplnění kádru

úterý - 14.3.2017 - 18:30 hodin - trénink UMT Pravonín

pátek - 17.3.2017 - 19:00 hodin - Kácov (I.B) - UMT Vlašim, Na Lukách (příprava - muži) - prohra 1 : 7 - příliš velké sousto, proti běhavému, dobře kombinujícímu mužstvu jsme neměli šanci a to ještě znásobila velká umělka ve Vlašimi, pro nás dobrý kondiční trénink, nic si z toho nedělat, v soutěži takové mužstvo nebude, snad

sobota - 18.3.2017 - 17:00 hodin - Vracovice (IV.C) - UMT Vllašim, Kollárova - (příprava - dorost + B-tým) - prohra 1 : 9 - hrubé chyby a výkony pod svoje možnosti

neděle - 19.3.2017 - 15:00 hodin - Křivsoudov (III.B) - přírodní hřiště v Pravoníně - (příprava - muži) - prohra 2 : 4 - měl to být vrchol zimní přípravy, generálka na jarní sezónu, připravil jsem hřiště v Pravoníně, protože hráči i já jsem měl umělky již dost, ale někteří to pojali jako pouťák, někteří měli bojovat o sestavu, ale z tohoto utkání jsem velmi zklamán, všichni zahráli pod svoje možnosti, snad jenom pochvala brankář Veselý, jestli takhle přistoupíme k utkání v Kamberku, tak máme titulek v Benešovském deníku předplacený, všichni si sáhněte do svědomí a začněne brát fotbal v Pravoníně vážně, realizační tým vám dává podmínky, a vy....