výsledek - 2 : 7

poločas - 1 : 4

branky: Babický M. 2x, Ondrák 2x, Javorský, Studnička, Zavadil

sestava - Doškář - Kodeda, Novák (46´Sibal Mich.), Babický T., Hoch M. - Moravec (52´Ondrák), Lejček, Vlasák L., Javorský - Studnička, Babický M. (70´Zavadil)

komentář - K poslednímu utkání sezóny jsme jeli k již jasně sestupujícímu týmu z Chotýšan. Zápas průměrné úrovně, domácí celý zápas bránili, my více drželi míč na kopačkách a snažili hrát kombinačně. Ze začátku utkání, dokud měli Chotýšany ještě sílu, několikrát provětrali naší ležérní obranu rychlými brejky, několikrát zachránil gólu dobrý Doškář, ale v 19´branky již nezabránil, kdy domácí hráč postupoval sám na brankáře a k tyči otevřel skóre 1 : 0. My ještě předtím trefili břevno Moravcem. v 26´ jsme vyrovnali rychle rozehraným přímým kopem T.Babickým a M.Babický prostřelil brankáře - 1 : 1. Ve 34´ po špatné rozehrávce domácí obrany se trefil k tyči z hranice vápna podruhé M.Babický - 1 : 2. Hned ve 36´ si naběhl P.Studnička za obranu, kam dostal přesný míč od L.Vlasáka a vyběhnuvšího brankáře domácích s přehledem přehodil - 1 : 3. Ještě do poločasu, ve 44´znovu krásný míč od L.Vlasáka na L.Javorského, který uzavřel poločasové skóre na 1 : 4. Ve druhém poločase bylo tepmo utkání slabé, Chotýšany nestíhali, Pravonín se již viděl na rozlučce, ale nějaké branky ještě padly. V 61´se k odraženému míči na vápně dostal Z.Ondrák a pohotovou střelou přes celou branku zvýšil na 1 : 5. V 73´ se dočkali domácí snížení, kdy po nedůrazu obrany se přesně k tyči trefil chotýšanský útočník - 2 : 5. V 76´opět dobrý a přesný pas od dobře hrajícího L.Vlasáka na Z Ondráka, který sám postupoval na brankáře a dal svůj druhý gól v utkání - 2 : 6. A na konečných 2 : 7 zvýšil V.Zavadil, který dostal míč jak na podnose od L.Vlasáka, který prokličkoval vše co mu stálo v cestě. Výsledek jasný a zasloužený. MF.