dorost: PRAVONÍN/KONDRAC 2 : 2 TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV

16.09.2019 19:37

očima trenéra M.Filipa: Zasloužená remíza, my hráli dobře první půli, hosté nás přehrávali ve druhé. Na Štěpánov jsme vlítli a již v desáté minutě vedli 2:0, po brankách D.Drože. Byli jsme velmi aktivní, bojovali a byli jasně lepší, škoda, že jsme nedali více branek, protože ve druhé půli nám viditelně docházely síly a hosté vystrkovaly růžky, najednou nám odešel střed pole, obrana špatně obsazovala a nechala Štěpánov hrát, my jen čekali a taky dali zaslouženě za naší neaktivitu dva laciné góly. Druhou půli jsme hráli dost individualisticky, málo jsme kombinovali a to se nám vymstilio. Ale hlavy nahoru, i bod je víc než žádný. Je na čem se zlepšovat. Stínem utkání bylo nezaviněné podvrknutí kolena hostujícího hráče Smítky, pro kterého musela dojet záchranka, přejeme mu brzké uzdravení a vrácení se k fotbalu.