27.11.2017 19:08

10.kolo - odložené kolo - okresní přebor

neděle - 2611.2017 - 13:30 hodin

rozhodčí: Macháček Mil. - Kulhavý, Drnec

komentář trenéra (MF): V utkání jsem měl zase absence, Kodeda, Vít, Javorský a hlavně chyběl stabilní Lejček, naopak to šel zkusit po svalovém zranění P.Hoch a vypomohl dlouhodobě zraněný Studnička, který šel aspoň na lavičku. Začátek jako v mnoha jiných utkání, ve čtvrté minutě laciná branka, chaos ve vápně po přímém kopu - 1:0. Do konce poločasu jsme byli aktivní, kombinovali od obrany a přes zálohu se dostávali k zakončení. Hra byla dobrá, po celý zápas jsme měli územní převahu, ale bez gólového zakončení, Jankov pozorně bránil a především chtěl překvapit rychlým přechodem, někdy nám pěkně zavařili, ale obrana s brankářem vše vyřešili. V druhé půli jsme ještě více hrozili standartkami, rohy, dlouhými auty. Z jednoho rohu se pěkně z voleje trefil dnes velmi dobře hrající P.Hoch. Poté jsme se trochu zatáhli a překonali jednu tutovku Jankova, kdy skvěle zasáhl Doškář v brance. Obrat dokonal znovu P.Hoch, kdy po přihrávce Červeňáka do brejku, po důrazu se stopery chladnokrevně na 1:2. Do konce zápasu jsme hru kontrovali, zkušeně kouskovali a na zasloužených 1:3 se trefil prvním dotykem po vystřídání dorostenec Turek, kdy znovu přihrával Červeňák. Všichni do jednoho zaslouží pochvalu, už zápas v Postupicích byl dobrý, probudil se střelec P.Hoch, zkušeně ve středu zahráli Vlasák s Červeňákem, mladí lítali, podruhé za sebou chválím obranu s brankářem, takhle to má vypadat. Nakonec pěkné sedmé místo, 21 bodů, spolu s Neveklovem nejlepší obranu (nejmíň inkasovaných branek), nakonec uspokojivé, na Pravonín dobré.

komentář Jankov (Benešovský deník): Odložené utkání podzimní části, odehrané na umělé trávě ve Voticích, otevřel hned ve 4. minutě domácí Hameršmíd, který nasměroval střelu Žáka do pravonínské branky. Poté se neujaly šance Zacha a Skály. Postupně však přebírali iniciativu hosté. Na hřišti se lépe pohybovali a především ve středu hřiště sbírali většinu odražených míčů. Z jejich aktivity taky plynuly šance, které však neproměnily. Prvních pět minut druhého poločasu domácí zatlačili hosty k brance, ale žádná vyložená šance z toho nebyla. A tak zahřmělo na druhé straně, kdy se Petr Hoch prosadil po rohu. Vyrovnávací gól přenesl iniciativu na kopačky hostů. Lépe se pohybovali a dostávali se do šancí. O druhý gól se postaral opět Petr Hoch, který potrestal nedůslednost v domácí obraně a tváří v tvář brankáři Málkovi uspěl. V závěru zápasu domácí ve snaze o vyrovnání více otevřeli hru, ale jak to bývá, udeřilo na druhé straně, kdy se v 89. minutě prosadil Turek.