29.05.2016 14:01

23.kolo - okresní přebor

sobota - 28.5.201ž - 17:00 hodin

rozhodčí: Hocek Josef - Kotík Ondřej, Stibůrková Zuzana

branky: 39. Brzek Václav, 74. Hoch Petr - 5. Žížala Pavel, 23. Zavadil David, 67. Zavadil David, 69. Hašek Rostislav

zápis o utkání  zde

komentář trenéra -

komentář (MF) - Utkání z čela tabulky začal pro nás smolně, v 5´ namazal domácí stoper hostujícím útočníkům nepochopitelně míč a ty postupovali samy na brankáře s přehledem uklidili míč do branky - 0 : 1 (P.Žížala). My byli v první půli pomalý, nemakalo se, soupeř větral hlavně pravou stranu hřiště rychlým Šachem, nezachytávali jsme nákopy za obranu, nedokázali si kloudně přihrát, převaha Maršovic byla znatelná, nás několikrát zachránil Doškář v brance. Ve 23´ po zbytečném rohu, jsme neuhlídali rozehrávku a D.Zavadil přesnou, křižnou střelu vymetl šibenici - 0 : 2. Do hry nás dostal gól V.Brzka, který pohotovou dorážkou po standartní situaci skorigoval skóre zápasu - 1 : 2. Druhý poločas byl Pravonín jako vyměněný, kluci začali po hřišti jezdit, přehrávali Maršovice hlavně v pohybu, přicházeli šance, tyčky, ale gól ne a ne dát. Nedáš - dostaneš. Ve dvou minutách bylo po zápase. Maršovice udeřili a to ze standartek, nejdříve v 67´se krásně k tyči trefil D.Zavadil z přímého kopu - 1 : 3 a hned v 69´ po rohu z dorážky doklepl míč do branky R.Hašek - 1 : 4. Skóre pohledného zápasu uzavřel domácí útočník P.Hoch - 2 : 4. Zápasu by slušela remíza, Maršovice byli lepší první poločas, my dominovali ve druhém poločasu. Rozdíl byl v koncovce, Maršovice potrestali naše hrubé chyby a proto zaslouženě zvítězili.