muži: PRAVONÍN"A" 7 : 5 MIŘETICE"B"

09.09.2019 19:57

zápis o utkání zde

očima trenéra M.Janáčka: První domácí zápas letošní sezóny jsme odehráli proti mužstvu Miřetice B. Bohužel z rodinných důvodů nám v sestavě chyběl stoper a pilíř naši obrany V. Hrubeš. Ačkoliv jsem si myslel, že to naší hře nebude znát, tak opak byl pravdou a jen díky střelecké mušce D. Červeňáka jsmízápas zvládli. Od první minuty jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a hráli velice dobře a hlavně jsme i v koncovce byli pruduktivní. Již v 7min. se prosadil Blažek, následně ve 20min. Červeňák a ve 22min. Brzek a vše běželo podle plánu. Bohužel po tvrdém zákroku hostujicího hráče musel ze hry odstoupit Štěpánek a my než vystřídali, tak jsme dostali gól na 3:1. Museli jsme vystřídat a od té doby se naše hra sesypala a na naší bránu se valil jeden útok za druhým a aby toho nebylo málo, tak těsně před odchodem do šatny jsme dostali další gól a výsledek poločasu tak byl 3:2. V kabině jsme si museli pár věcí vyříkat a šlo se na druhý poločas. Bohužel už v 60min. jsme dostali gól na 3-3. Nám se stále nedařila mezihra a nedokázali jsme si přihrát. Naštěstí jsme v 68min. Brzkem a v 69min. Červeňákem odskočili o dvě branky a mohli se uklidnit. Ale naše hra v zadních řadách byla tentokrat hrozná, a tak hosté opět snížili v 80min. na 4:3. My následně opět Červeňákem v 86min. opět odskočili, ale bohužel v 88min. opět inkasovali . Hosté se hnali za vyrovnáním a toho využil dobře hrající Brzek, který do prázdné předložil míč Blažkovi a uzavřel tak v 90min. výsledek zápasu na konečných 7-5. V zápase se jen útočilo a obrany hráli pod své možnosti nebo aspoň ta naše a takhle to v dalších zápasech určitě nepůjde. Ale jak se říká, historie se neptá, stále jsme stoprocentní. Příští týden hurá do Bilkovic.