25.05.2016 08:34

22.kolo - okresní přebor

sobota - 21.5.2015 - 17:00 hodin

rozhodčí: Šíma Michal - Shapoval Serhyi, Blahůšek Richard

branky: 32. J. Mikulanda, 45. Kroulík, 47. Veselý, 69. Kondáš – 27. a 83. P. Hoch, 31. Vlasák, 50. M. Babický

zápis o utkání zde

komentář trenéra

komentář Přestavlky (Benešovský deník) - Vyrovnaný zápas s mnoha brankovými šancemi a osmi góly. Už v první minutě nastřelil domácí kanonýr P. Mrázek spojnici tyče a břevna, poté J. Mikulanda a P. Mrázek nezamířili mimo tyče. Hosté se následně dostali ke slovu, nejprve vyrazil střelu Bečvář na roh, aby ve 27. minutě napálil P. Hoch míč pod břevno domácí branky – 0:1. Za chvíli se nadvakrát prosadil Vlasák. J. Mikulanda ale rychle zareagoval a podél gólman snížil, aby v závěru poločasu srovnal hlavou Kroulík po ráně P. Mrázka vyražené brankářem – 2:2. V úvodu druhé půle dokonal obrat střídající Veselý ranou z pětadvaceti metrů. Jenže domácí se dlouho neradovali, když M. Babický bombou překonal již lehce zraněného Bečváře – 3:3. Následně oba týmy chtěly rozhodnout. Hlavička M. Pohůnka šla ještě těsně vedle, ale v 69. minutě Kondáš z voleje po přiklepnutí Pohůnka překonal Roubala. Vzápětí odmítl Veselý definitivu, a tak v 83. minutě srovnal P. Hoch hlavou na 4:4. V závěru ještě hostující M. Babický trefil tyč.