muži: TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV "A" 0 : 1 PRAVONÍN "A"

19.kolo - okresní přebor

sobota - 29.4.2017 - 17:00 hodin

rozhodčí: Mikolášek - Frydrychovský, Brýl

branka: 2´Studnička P.

komentář trenéra (MF): Po minulém špatném výkonu v domácím prostředí jsme zaslouženě vybrali Štěpánov. Hodně nám pomohla branka P.Studničky hned ve druhé minutě, kdy se po odraženém míči přesně trefil k tyči a neukázněnost domácích v první půli. Opět jsem měl velké problémy se sestavou, hodně omluv, některé i v den zápasu, tím děkuji klukům s béčka, kteří bez problémů jeli. První poločas vyrovnaný, hrálo se nahoru dolů, ale přesto jsme měli více šancí ke skórování, ale nedali. Mrzí mně chování domácích hráčů a činovníků klubu, kteří z prvního poločasu udělali divadlo, rozhodčí zápas nezvládal, obě mužstva jsou zachráněna, zápas mohl probíhat snad v klidu. Druhá půle v jasné režii Pravonína, domácí odpadli fyzicky, jenom jsme nedokázali vstřelit pojistku, protože 1:0 je ošidné a i když jsme gól dali, podle mne regulérní, tak ji slabý Mikolášek neuznal. Konec utkání jsme vzládli a jsem velice rád, že po dlouhé době jsme předvedli velice taktický, bojovný a fotbalový výkon. Všechny do jednoho chválím, všichni hráli se zaujetím pro hru, vyzdvihnu výkony dvou hráčů a to L.Vlasáka a P.Studničku. Mrzí mně zranění domácího gólmana (omluva za nešetrný zákrok našeho útočníka v souboji o míč), který zápas dochytal, snad to nebude vážné. T.Štěpánov nemá špatné mužstvo, ale jeho chování je dost sráží, chyby hledají všude jinde než u sebe. Na zápasy domácích by měli jezdit ostřílení a zkušení rozhodčí, který mají předpoklady zápas vzládnout, i když to budou mít ve Štěpánově vždy těžké.

komentář T.Štěpánov (Benešovský deník): Domácí hráči doplatili na nekoncentrovanost v začátku utkání (už poněkolikáté), kdy při prvním útoku hostů, dovolili útočníkovi Studničkovi, při odraženém míči okolo šestnáctky, prostřelit klubko hráčů – 0:1. Po sprše byli hosté v přechodu do útoku nebezpečnější, ale bez gólu. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala, ale na výsledku poločasu se již nic nezměnilo. Těsně před odchodem do kabin hostující hráč nesmyslně zajel šlapákem na přirození domácího brankáře Netolického, za což dostal od rozhodčího Mikoláška žlutou kartu. To rozvášnilo domácí fanoušky i hráče, protože očekávali kartu červenou. Ve druhém poločase byly k vidění šance na obou stranách, včetně neuznaného hostujícího gólu z ofsajdu, stejně jako marná snaha domácího týmu alespoň o vyrovnání. Štěpánovské mužstvo poslední dobou sráží hra útoku v jakémkoliv složení, který si nedokáže vytvořit potřebné množství šancí na zakončení.