dorost: OSTŘEDEK/SÁZAVA 0 : 4 PRAVONÍN/KONDRAC

05.09.2019 19:50

zápis o utkání  zde

očima trenéra M.Filipa: První mistrovské utkání dorostu jseme odehráli na pěkném hřišti v Ostředku. Spolu se St.Vilimovským, druhým trenérem, jsme nevěděli, co očekávat, protože nově tvořící tým toho moc spolu neodtrénoval, neodehrál, přípravný zápas jsme měli jenom jeden, sice vítězný s Křivsoudovem, ale hra byla nic moc, kluci si na sebe zvykali, někteří hráči hráli poprvé na velkém hřišti po přechodu ze starších žáků, někteří byli poprvé na hřišti. Ale v Ostředku to byl z naší strany v první půli velmi dobrý fotbal, za velkého vedra všichni makali, dostávali jsme se do mnoha šancí, ale proměnili jenom tři, bylo určitě na víc gólů. Druhý poločas nám docházely síly, nechali jsme hrát domácí, ale do vyložených šancí jsme je nepouštěli, my druhou půli spíš hráli na brejky, jeden vyšel a zaslouženě venku vyhráli 0:4. Pochvala, ale kluci musí pochopit, že fotbalu musí někteří dát víc, tým je dobrý.