PLÁN - BŘEZEN 2019
Program - březen 2019
pátek - 1.3.2019 - 18:00 hodin - UMT Pravonín - trénink dorost
sobota - 2.3.2019 - odpoledne - halový turnaj pro mladší záky v Říčanech - plán zápasů s výsledkyzde - 4.místo
sobota - 2.3.2019 - 18:00 hodin - UMT Pravonín - trénink stará garda
neděle - 3.3.2019 - 13:00 hodin - Pravonín"A" 13 : 0 Bl.Načeradec - přípravné utkání ve Vlašimi (UMT Na Lukách)
úterý - 5.3.2019 - 17:00 hodin - UMT Pravonín - trénink mladší žáci
úterý - 5.3.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink starší žáci
úterý - 5.3.2019 - 18:00 hodin - UMT Pravonín - trénink muži
středa - 6.3.2019 - 17:00 hodin - tělocvična ZŠ Zdislavice - trénink minipřípravka
čtvrtek - 7.3.2019 - 17:00 hodin - UMT Pravonín - trénink mladší žáci
čtvrtek - 7.3.2019 - 17:00 hodin - UMT Pravonín - trénink muži
pátek - 8.3.2019 - 17:30 hodin - UMT Pravonín - trénink dorost
pátek - 8.3.2019 - 18:30 hodin - UMT Pravonín - trénink stará garda
sobota - 9.3.2019 - 15:00 hodin - Bílkovice 1 : 1 Pravonín"A" - přípravné utkání muži v Bílkovicích
neděle - 10.3.2019 - dopoledne - halový turnaj pro minipřípravky v Říčanech - plán zápasů s výsledkyzde
neděle - 10.3.2019 - 10:00 hodin - Ratměřice/Jankov 2 : 1 Pravonín/Kondrac - přípravné utkání mladších žáků doplněný o hráče r.2005 (10+1) v Ratměřicích
neděle - 10.3.2019 - 10:30 hodin - Pravonín/Kondrac 0 : 2 T.Štěpánov - přípravné utkání dorost vKladrubech
úterý - 12.3.2019 - 18:00 hodin - UMT Pravonín - trénink muži
středa - 13.3.2019 - 17:00 hodin - Pravonín/Kondrac 4 : 5 Pacov - přípravné utkání mladší žáci vPravoníně
středa - 13.3.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink starší žáci
čtvrtek - 14.3.2019 - 18:00 hodin - UMT Pravonín - trénink muži
pátek - 15.3.2019 - 18:00 hodin - UMT Pravonín - trénink dorost
sobota - 16.3.2019 - 15:00 hodin - Pravonín"A" 3 : 0 Zdislavice - přípravné utkání muži ve Vlašimi (UMT Na Lukách)
úterý - 19.3.2019 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci
úterý - 19.3.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink starší žáci
úterý - 19.3.2019 - 18:00 hodin - trénink muži
středa - 20.3.2019 - 17:00 hodin - Pravonín vs. Vracovice - přípravné utkání minipřípravka veZdislavicích v tělocvičně ZŠ
čtvrtek - 21.3.2019 - 18:00 hodin - Pelhřimov 6 : 0 Pravonín/Kondrac - přípravné utkání mladší žáci
čtvrtek - 21.3.2019 - 18:00 hodin - trénink muži
pátek - 22.3.2019 - 17:00 hodin - hřiště Pravonín - trénink starší žáci
pátek - 22.3.2019 - 18:00 hodin - trénink dorost
sobota - 23.3.2019 - 15:00 hodin - Čerčany 0 : 1 Pravonín"A" - mistrovské utkání muži - rozhodčí: Fillip F.- Drnec, Fillip M. - branka: Brzek V.
neděle - 24.3.2019 - 10:00 hodin - Vlašim"C" 4 : 0 Pravonín/Kondrac - hřiště Libež - mistrovské utkání mladší žáci
neděle - 24.3.2019 - 10:15 hodin - Čerčany 1 : 3 Pravonín/Kondrac - mistrovské utkání dorost - rozhodčí: Murgač - branky: Novák Š., Vávra F., Ježek D.
neděle - 24.3.2019 - 14:00 hodin - Velká Chýška 1 : 2 Pravonín"B" - přípravné utkání muži - branky: Kotek, Turek
úterý - 26.3.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink mladší žáci
úterý - 26.3.2019 - 18:00 hodin - trénink muži (UMT !!!)
středa - 27.3.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink starší žáci
čtvrtek - 28.3.2019 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci
čtvrtek - 28.3.2019 - 17:00 hodin - hřiště Kondrac - trénink starší žáci
čtvrtek - 28.3.2019 - 18:00 hodin - trénink muži
pátek - 29.3.2019 - 18:00 hodin - trénink dorost
sobota - 30.3.2019 - 09:00 hodin - Pravonín/Kondrac 5 : 2 Nespeky/Pyšely - mistrovské utkání mladší žáci - branky: Záklasník J. 2x, Motlíček T., Přitasil D., Malinovský M.
sobota - 30.3.2019 - 11:00 hodin - Pravonín/Kondrac 2 : 0 Nespeky/Pyšely - mistrovské utkání dorost - rozhodčí: Hocek J. - branky: Vejvoda M.(pen.), Ježek D.
sobota - 30.3.2019 - 13:00 hodin - Pravonín vs. Vlašim - přípravné utkání minipřípravka
sobota - 30.3.2019 - 15:00 hodin - Pravonín"A" 3 : 0 Maršovice"A" - mistrovské utkání muži - rozhodčí: Macháček Mil. - Kramný, Blahůšek - branky: Vlasák L. 2x, Babický T.(pen.)
neděle - 31.3.2019 - 10:00 hodin - Pravonín/Kondrac 4 : 3 Křivsoudov/Čechtice - hřiště Kondrac- přípravné utkání starší žáci - branky: Votýpka D. 2x, Kuntoš R., Maceška J.