PLÁN - LISTOPAD 2018

20.11.2018 21:52

Program - listopad 2018

čtvrtek - 1.11.2018 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci

čtvrtek - 1.11.2018 - 18:30 hodin - trénink muži

pátek - 2.11.2018 - 15:00 hodin - Ratměřice/Jankov 2 : 2 Pravonín/Kondrac - odložené mistrovské utkání starší žáci - branky: Pohorský D., Maceška J. - poté proběhla rozlučka v klubovně v Kondraci

pátek - 2.11.2018 - 18:00 hodin - trénink dorost

neděle - 4.11.2018 - 10:15 hodin - Bystřice 2 : 3 Pravonín/Kondrac mistrovské utkání dorost - rozhodčí: Brabenec - branky: Zhorný D., Lejčko J., Švec J.

neděle - 4.11.2018 - 14:00 hodin - V.Janovice 2 : 1 Pravonín"A" mistrovské utkání - rozhdčí: Žaba - Kramný, Cígler - branka: Kůžel M.

neděle - 4.11.2018 - 14:00 hodin - Pravonín"B 3 : 2 Vracovice - mistrovské utkání - rozhodčí: Irion - branky: Březina E., Novák J., Ondrák V.

úterý - 6.11.2018 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci

středa - 7.11.2018 - 16:00 hodin - trénink minipřípravka

středa - 7.11.2018 - 18:30 hodin - trénink muži

čtvrtek - 8.11.2018 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci

sobota - 10.11.2018 - 14:00 hodin - Pravonín"A" 0 : 2 Přestavlky - mistrovské utkání - rozhodčí: Konvička - Rathan, laik

neděle - 11.11.2018 - 10:00 hodin - Pravonín/Kondrac 7 : 1 Jankov/Ratměřice - mistrovské utkání dorost - rozhodčí: Mikolášek J. - branky: Kotek T. 2x, Drož D. 2x, Lejčko J., Vávra F., Pohorský D.

úterý - 13.11.2018 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci

úterý - 13.11.2018 - I.skupina - 17:00 hodin II.skupina - 18:00 hodin trénink minipřípravka (Spolkový dům)

středa - 14.11.2018 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci

pátek - 16.11.2018 - 18:00 hodin - trénink dorost

sobota - 17.11.2018 - 13:30 hodin - Křivsoudov"A" 2 : 0 Pravonín"A" - mistrovské utkání - rozhodčí: Fillip - Malý, Říha

sobota - 17.11.2018 - 16:00 hodin - ROZLUČKA, DOKOPNÁ, UKONČENÍ PODZIMNÍ SEZÓNY -klubovna na hřišti - SRDEČNĚ JSOU ZVÁNI VŠICHNI ČLENI TJ SOKOLA PRAVONÍN, TRENÉŘI VŠECH  KATEGORIÍ A VĚRNÍ FANOUŠCI

neděle - 18.11.2018 - 10:15 hodin - Chotýšany/Bílkovice 0 : 4 Pravonín/Kondrac - mistrovské utkání dorost - rozhodčí: Pessr - branky: Vávra F. 2x, Ježek D., Novák Š.

středa - 21.11.2018 - 16:00 hodin - Vlašim vs. Pravonín přípravné utkání minipřípravka (tělocvična školy Vlašim - Vorlina)

čtvrtek - 22.11.2018 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci (UMT - tarfy!)

úterý - 27.11.2018 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci (UMT - tarfy!)

středa - 28.11.2018 - 16:00 - 17:00 hodin - trénink minipřípravka (Spolkový dům)

čtvrtek - 29.11.2018 - 17:00 hodin - trénink mladší žáci (UMT - tarfy!)