PLÁN - ŘÍJEN 2017
Plán na říjen 2017
neděle - 1.10.2017 - 10:15 hodin - Pravonín 5 : 3 Mezno - mistrovské utkání (dorost) - rozhodčí: Brýl - branky: Brzek V. 3x, Turek Š., vlastní
neděle - 1.10.2017 - 16:00 hodin - Mezno "A" 3 : 1 Pravonín "A" - mistrovské utkání - rozhodčí: Šíma - Novák, Blahůšek - branka: Zavadil V.
neděle - 1.10.2017 - 16:00 hodin - Pravonín "B" 0 : 7 Libež - mistrovské utkání - rozhodčí: Kotík
úterý - 3.10.2017 - 17:00 hodin (mladší žáci) - 18:30 hodin (muži) - trénink
středa - 4.10.2017 - 18:00 hodin - Benešov (U11) 12 : 4 Pravonín - přípravné utkání (mladší žáci) - branky: Malinovský 2x, Toula O., Janda M.
čtvrtek - 5.10.2017 - 18:30 hodin - trénink (muži)
pátek - 6.10.2017 - 18:00 hodin - trénink (dorost)
sobota - 7.10.2017 - 16:00 hodin - Pravonín "A" 2 : 0 T.Štěpánov "A" - mistrovské utkání -rozhodčí: Kocan - Mařincová, laik - branky: Vlasák L. (pen.), Červeňák D.
neděle - 8.10.2017 - 10:15 hodin - Čechtice 6 : 3 Pravonín - mistrovské utkání (mladší žáci) -branky: Malinovský M. 2x, Kozel R.
neděle - 8.10.2017 - 14:00 hodin - Křivsoudov "B" 0 : 4 Pravonín "B" - mistrovské utkání -rozhodčí: Malý - branky: Sibal Mich. 2x, Brzek V. 2x
úterý - 10.10.2017 - 17:00 hodin (mladší žáci) - 18:30 hodin (muži) - trénink
čtvrtek - 12.10.2017 - 17:00 hodin (mladší žáci) - 18:30 hodin (muži) - trénink
pátek - 13.10.2017 - 18:00 hodin - trénink (dorost)
sobota - 14.10.2017 - 10:15 hodin - Pravonín 2 : 3 Krhanice - mistrovské utkání (mladší žáci) -branky: Toula O., Janda M.
sobota - 14.10.2017 - 15:30 hodin - Popovice "A" 1 : 2 Pravonín "A" - mistrovské utkání -rozhodčí: Hocek - Doubravová, Nerad - branky: Červeňák D. 2x
neděle - 15.10.2017 - 10:15 hodin - Pravonín 10 : 0 Ostředek - mistrovské utkání (dorost) -rozhodčí: Kocan - branky: Zhorný D. 2x, Turek Š. 2x, Foller P. 2x, Brzek V., Hanák V., Ždych D., Kotek T.
neděle - 15.10.2017 - 15:30 hodin - Pravonín "B" 3 : 2 Čechtice "B" - mistrovské utkání -rozhodčí: Irion - branky: Studnička P. 2x, Kodeda (pen.)
úterý - 17.10.2017 - 17:00 hodin (mladší žáci) - 18:30 hodin (muži) - trénink
čtvrtek - 19.10.2017 - 17:00 hodin (mladší žáci) - trénink
pátek - 20.10.2017 - 18:00 hodin - trénink (dorost)
sobota - 21.10.2017 - 11:00 hodin - Neveklov 1 : 7 Pravonín - mistrovské utkání (mladší žáci) -branky: Malinovský M. 3x, Filip J. 2x, Toula O., Janda M.
sobota - 21.10.2017 - 15:30 hodin - Pravonín "A" 2 : 3 Nespeky "B" - mistrovské utkání -rozhodčí: Konvička - Rathan, Gregor - branky: Vlasák L., Babický T. (pen.)
neděle - 22.10.2017 - 15:00 hodin - Úročnice 0 : 2 Pravonín - mistrovské utkání (dorost) - hřiště: UMT Benešov - rozhodčí: Blahůšek - branky: Štěpánek M., Brzek V.
neděle - 22.10.2017 - 15:00 hodin - Keblov 2 : 3 Pravonín "B" - mistrovské utkání - rozhodčí: Lupač - branky: Hejný L. (pen.), Hrubeš V., Toula J.
úterý - 24.10.2017 - 17:00 hodin (mladší žáci) - trénink
čtvrtek - 26.10.2017 - 18:30 hodin (muži+dorost) - trénink
neděle - 29.10.2017 - 10:15 hodin - Pravonín vs. Bystřice - mistrovské utkání (dorost) - rozhodčí: Mařincová - utkání zrušeno (špatné počasí) !!!
neděle - 29.10.2017 - 11:00 hodin - Křečovice vs. Pravonín - mistrovské utkání (mladší žáci) - utkání zrušeno (špatné počasí) !!!
neděle - 29.10.2017 - 14:30 hodin - Jankov vs. Pravonín "A" - mistrovské utkání - rozhodčí: Macháček Mil. - Kulhavý, Drnec - utkání zrušeno (špatné počasí) !!!
neděle - 29.10.2017 - 14:30 hodin - Pravonín "B" vs. Kladruby - mistrovské utkání - rozhodčí: Brýl - utkání zrušeno (špatné počasí) !!!
úterý - 31.10.2017 - 17:00 hodin (mladší žáci) - 18:30 hodin (muži+dorost) - trénink