výsledek - 3 : 3 po penaltách 6 : 7 postup Pravonína

branky - Babický T., Babický M., Klejna L.

žluté karty - Marek L., Lejček J.

sestava - Veselý L.6(4)- Cibulka J.4-5, Babický T.6(4), Marek L.6(4), Hoch M.4-5- Novák J.4-5, Lejček J.4, Vlasák L.5, Moravec L.3 - Hejný L.3, Babický M.4

střídal - 46.minuta Klejna L.5 za Nováka J.

60.minuta Sedláček F. za Hejného L.

78.miuta Jandák P. za Moravce L.

připraven - Březina E.

komentář trenéra - Utkání rozdílných poločasů. V prvním dobrá obrana nepouštěla Miřetice do vážných situací. Hra se ale nedařila záloze. Náš útok byl málo aktivní, a přesto jsme byli pro soupeře trochu nebezpeční. Ve druhém poločase nastal obrat ve hře. Soupeř spřesnil hru ve všech řadách. V naší obraně nastal chaos a soupeř nás přehrával hlavně individuálně. Z nula dva najednou dva tři. Ke konci utkání jsme se vymanili a z jednoho protiútoku srovnali na tři tři. Utkání skončilo remízou a rozhodovaly desítky, kde jsme byli šťastnější a postoupili do semifinále poháru.

V semifinále poháru se střetneme na domácí půdě ve středu 2.6.2010 od 17:30 hodin s BYSTŘICÍ.