01.05.2016 09:07

19.kolo - okresní přebor

sobota - 30.4.2016 - 17:00 hodin

rozhodčí: Rezek Milan - Berenda Karel, Navrátil Lukáš

branky: 31. Vlasák Libor, 35. Lejček Jakub, 40. Vlasák Libor, 47. Vlasák Libor, 68. Babický Michal

komentář trenéra -

komentář Pravonín (Benešovský deník)Začátek utkání příliš vzruchu nepřinesl a prvních 30 minut bylo odehráno oboustranně vlažně, bez nasazení a logicky tak bez střeleckých šancí. Hrálo se převážně uprostřed hřiště a kombinace končily daleko před pokutovým územím. Až ve 31. minutě se domácí diváci dočkali zajímavé situace a hned také gólu do Choceradské branky. Brankář Holub nezkrotil střelu z dálky a dobíhající Vlasák pohodlně skóroval. Hned o 4 min později následovala přesná střela Lejčka z poza šestnáctky a míč skončil v pravém růžku branky. Poločasové skóre završil Vlasák, když Přitasil příkladně vybojoval u rohového praporku míč a přesným centrem vybídl domácího střelce k hlavičkovému zakončení.

Ve druhé části hry si udržovali domácí převahu a kontrolovali vývoj utkání. Ve 47. min. to potvrdil gólově po pěkné kombinační akci opět Vlasák, který tak zkompletoval svůj sobotní hattrick. Hosté se sice ještě snažili o zkorigování pro ně nepříznivého výsledku, ale domácí je do šancí nepustili. Naopak, v 68.min se přesně trefil M. Babický a uzavřel tak skóre utkání na 5:0.