28.10.2018 09:17

10.kolo - Okresní přebor

sobota - 27.10.2018 - 14:30 hodin

rozhodčí: Pessr - Sklenička, laik

komentář trenéra (MF): Utkání se muselo divákům líbit, bylo vidět mnoho gólových šancí na obou stranách, ale pro trenéra naopak na infarkt, protože to mi co nedáme, to snad není ani pravda, táhne se to s námi celý podzim a ztráta důležitých bodů aby na konci ročníku nemrzela. Místo toho, abychom po patnácti minutách vedli tri čtyři nula, tak nic nedáme, ani ty nejvyloženější šance, nepustíme Mezno za půlku, tak naopak lehkovážnost našich obránců dostalo hosty na koně, dvakrát skórovali a my v poločase prohrávali 0 : 2. V poločasové bouřce, za tu se omlouvám, protože mě to pěkně nasr... , jsem třikrát prostřídal, změnil rozestavení. Mezno začalo druhý poločas sebevědomě, hra byla vyrovnaná, přelévalo se ze strany na stranu, my vstřelili samostaným nájezdem V.Brzkem snižující gól a začali se trochu zvedat. Za deset minut bylo vyrovnáno, po brejku znovu V.Brzek zamotal mezenskou obranu a trochu se štěstím na 2 : 2. Zápas jsme mohli rozhodnout, ale šance které volali po brance, jsme bohužel nedali, buď zasáhl dobrý brankář nebo jsme váhali se střelami, které hosté blokovali. Mezno mělo taky šance, jednu tutovku, ale M.Janáček v brance blamáž odmítl. Vyzdvihnu individuální výkony L.Vlasáka (co vyhrál hlaviček a soubojů), V.Brzka (za dva góly, celý zápas hodně aktivní, naopak co jich nedal, je mladý, ví kde se zlepšovat) a v bráně M.Janáčka (hodně toho pochytal za dnes děravou obranou). Opět si myslím, že se mělo vyhrát, každý bod se počítá, ale ....

komentáře všech zápasů 10.kola Okresního přeboru z Benešovského deníku: bude doplněno