branky - Ondrák Z., Hrubeš V.

žlutá karta - Janáček M.

sestava - Doškář – Janáček – Cibulka, Babický T., Kodeda – Lejček (70´Březina), Hoch, Hrubeš, Moravec (80´Vlasák) – Ondrák (75´Kopecký), Babický M.

připraven - Studnička P., Veselý L.

komentář trenéra - Utkání jsme začali dobře, dařila se nám kombinace, v 26´prošel Kodedův pas přes chybujícího brankáře hostí k Ondrákovi, který zakončil přesně, 1:0. Hostům se podařila akce v 32´, kdy se po rohu a následném centru do skrumáže před branku odrazil nešťastně míč od Hocha před jejich útočníka, který se z malého vápna trefil přesně, 1:1. Do poločasu se stav měnil ještě jednou, ve 37´jsme kopali roh který hosté hlavou odvraceli přímo na nohu Hrubeše, který z voleje trefil přesně k tyči, 2:1. Druhý poločas v 56´využili hosté roh a hlavou srovnali na 2:2. Snažili jsme se o vstřelení branky, ale chyběla přesnější finální přihrávka. Hru ovlivnil i silný déšť, který padal většinu druhého poločasu. Pomoci nám mohlo i zbytečné vyloučení hostující hráče, ale málem tomu bylo naopak. Po jednom závaru před naší brankou fauloval zbytečně Cibulka ve skluzu ve vápně, hosté ale nařízenou penaltu poslali jen do břevna. Protože jsme hned z protiútoku neproměnili dvě slibné šance, nenaplnilo se tak pověstné nedáš - dostaneš a utkání skončilo zaslouženou remízou.