poločas - 0 : 0

branka - Babický T.

sestava - Doškář - Novák, babický T., Kodeda, Hoch M. - Zavadil, Vlasák L., Javorský, Sibal Mich.(80´Kopecký) - Studnička (75´Sibal Mar.), Ondrák (53´Babický M.)

připraven - Moravec

komentář - Utkání se hrálo za velkého vedra, ale tempo zápasu bylo ze začátku vysoké, především domácí zle zatápěli neveklovské obraně rychlými útoky, především V.Zavadilem po pravé straně, ale bez gólového zápisu. Neveklov mně velmi zklamal, v prvním poločase ještě nějaké náznaky, ale druhý poločas snad nebyli na naší půli, snad ani nevystřelili na naší branku, jenom bránili ve velkém bloku a my se nemohli gólově prosadit. Když už to vypadalo na branku, tak hráči volili špatné řešení nebo nechali vyniknout nestárnoucího brankáře hostů Magnuse. V 73´ jsme se přeci dočkali branky, to si na roh vyskočil nejvýšeT.Babický a hlavou rozhodl utkání - 1 : 0. MF.