výsledek - 5 : 6

poločas - 1 : 2

branky - Janáček M. 2x, Babický M. 2x (obě pen.), Studnička P.

sestava - Veselý – Babický T. – Lejček, Jandák, Kodeda – Moravec, Vlasák, Babický M., Stránský (45´Kopecký) - Ondrák (60´Studnička P.), Janáček (85´Doškář)

komentář trenéra - Utkání hrané za stálého deště bylo víc než bohaté na góly. Již v 10´se hosté po rohu na přední tyč ujali vedení 0:1. V 38´se nám podařila kombinace středem, kdy šel míč po ose Ondrák, Babický M. a Janáček, posledně jmenovaný sám před brankářem vyrovnal na 1:1. V závěru poločasu vyrazil Veselý střelu z úhlu před sebe, nabíhající hráč zakončil vedle, ale za souboj o míč se nesmyslně kopala penalta, 1:2. Druhý poločas v 50´ hosté zvýšili náskok, po dlouhém autu z levé stravy šli samy a bylo 1:3. O minutu později se vyznamenal Veselý, který natřikrát zlikvidoval šanci hostů. V 55´utekl Babický M., předložil Ondrákovi, který prázdnou branku netrefil. V 58´ si naběl Babický T. až do vápna, by faulován a Babický M. snížil na 2:3. V 64´utekl pro změnu Janáček, brankář jej fauloval, za což červenou kartu nedostal, nařízenou penaltu Babický M. proměnil, 3:3. Hned za 2 minuty se prosadil střídající Studnička P., který nás střelou podél brankáře poslal do vedení 4:3. O další minutu přihrál do vápna Studnička P. Janáčkovi a bylo 5:3. To nebylo vše. Hosté se vrhli do útoku a naše chyby jim přišly více než vhod. V 73´ po centru z levé strany si míč do branky srazil Kodeda 5:4. V 86´střelu z dálky nechytil Veselý, 5:5. O minutu později Janáček sám před brankářem netrefil branku. A když i další střela zpoza šestnáctky skončila v brance, byl konečný stav 5:6.