Výsledek -  4 : 3 ( 2 : 3)

Střelci branek - Hrubeš V., Kahoun J., vlastní, Studnička Z.

Sestava - Doškář - Ondrák Z.st., Fišer, Sedláček F., Vlasák D.- Javorský, Studnička, Březina J., Březina E.- Kahoun, Hrubeš V.

Střídali - 46 minuta Ondrák V. za Březinu E.

55 minuta Kodeda za Hrubeše V.

75 minuta Ondrák Z.ml. za Vlasáka D.

Komentář vedoucího mužstva Martina Limburka -

Úvod zápasu nám nevyšel a jednu z našich chyb hosté potrestali - 0 : 1. Po několika minutách jsme vyrovnali - střelu Kahouna brankář vyrazil před Hrubeše a ten nezaváhal - 1: 1. Poté se hosté parádně trefili z přímého kopu - 1: 2. Výborně hrající dorostenec Kahoun však střelou k tyči vyrovnal- 2 : 2. V závěru poločasu jsme smolně inkasovali - 2 : 3. Hned v úvodu druhé půle hosté zazmatkovali a vstřelili si vlastní branku - 3 : 3. Pak byl za řeči vyloučen libežský tvůrce hry a od té doby jsme měli navrch. Z mnoha šancí jsme však proměnili jedinou - nestárnoucí Studnička Z. zajistil přesnou střelou k tyči domácím vítězství. Do naší hry se zapojilo postupně šest dorostenců a rozhodně se neztratili. Za bojovnost jsme si vítězství zasloužili, jen diváky může mrzet, že jsme ve druhé půli nepřidali nějakou branku navíc.