rozhodčí - p. Rathan

výsledek - 3 : 1

poločas - 2 : 0

sestava - Doškář D.- Fišer G.- Ondrák Z.ml(46´Ondrák Z.st), Vilimovský P., Kuklík J.(46´Cibulka J.)- Březina J., Filip M., Novák J., Studnička R.- Hrubeš V.(75´Sedláček F.), Kozel P.

komentář - Poměrně kvalitní utkání se odehrávalo spíše mezi šestnáctkami. Po většinu zápasu jsme soupeře přehrávali, ale naše akce končili převážně střelami ze střední vzdálenosti mimoé branku, navíc nás brzdila řada nepřesností. Hned v úvodu zápasu prostřelil z úhlu brankáře P.Kozel po přímém kopu M.Filipa. Po zhruba patnácti minutách neudržel hostující brankář střelu Z.Ondráka ml. a V.Hrubeš pohotově doklepl na 2:0. Další branky jsme sse v první půli nepřidali a ani soupeř své šance noproměnil. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, jen tempo upadávalo. Alespoň že J.Novák srovnal mířidla a krásnou ranou zvýšil na 3:0. (Jeho další gólová střela zastavila tyč). Dočkaly i Postupice, když po naší fatální cybě snížily na 3:1.

Fotogalerie: PRAVONÍN B - POSTUPICE B