mistrovské a i semifiníle poháru OFS Benešov (1.zápas)

rozhodčí - Špička

výsledek - 4 : 2

poločas - 2 : 1

branky - Sibal Mar. 2x, Březina E. (pen.), Jandák P.

sestava - Doškář D.6- Kodeda J.5, Sedláček S.4(3), Zavadil V.6(5-4), Filip T.3-4- Sibal Mich.4, Jandák P.4, Kopecký K.4(46´Hoch P.4(5), Březina E.4(3)- Kahoun J.3(46´Sedláček M.), Studnička P.4(68´Sibal Mar.6)

komentář trenéra - Soupeř bojovný, kombinačně dobrý a moc často nás ve středu přehrával. Nedůsledně a pozdě jsme obsazovali a často jsme se nechali obcházet. Naše kombinace byla mizivá, nepřesná a špatně vedená. Přesto jsme vedli dva nula. V prvním poločase velmi dobrý (i v hlavičkách) v obraně Zavadil a rychlostí mu sekundoval Kodeda. Záloha málo obsazovala, přihrávky do útoku spíš horší, ale často nebylo komu nebo jsme nikoho neviděli. V útoku mátožný Kahoun se ani nemohl prosadit. Ve druhém poločase soupeř unikal do vápna a neustále byl nebezpečný. Ke konci utkání dobré přihrávky na Sibala Mar. a vedli jsme o dvě branky. Ještě stojí za zmínku dve nebezpečné úniky od Hocha, které byly dobré, ale zakončené nepřesně. Vyhráli jsme možná silou vůle, ale pocit ze hry moc dobrý není. Jen některé momenty.