Poločas : 3 - 0

Střelci branek : Čičatka M 2x, Sedláček F. 2x, Ondrák P.

Sestava : Doškář D.- Ondrák Z.st., Fišer G., Sedláček F., Vlasák D.- Hrubeš V., Filip M., Studnička Z., Březina J.- Ondrák P., Čičatka M.

Střídali : 65 minuta Pitrák J. za Ondráka Z.

70 minuta Javorský L. za Hrubeše V.

82 munuta Březina E. za Březinu J.

Komentář : Soupeře jsme většinu zápasu přehrávali , všichni naši hráči zaslouží pochvalu za snahu a přístup k utkání. Skóre mohlo být vyšší, ale spoustu slibných šancí jsme nedotáhli do konce nebo jsme stříleli nepřesně. Gólový účet zahájil v 16 minutě M. Čičatka - zblízka hlavou po centru D. Vlasáka - 1 : 0. Další dva góly padly v závěru poločasu a prakticky rozhodly utkání. Nejprve našel M. Čičatka hlavu P. Ondráka a ten pohotově zavěsil - 2 : 0. Hned vzápetí byl faulován V. Hrubeš a z penalty zvýšil F. Sedláček - 3 : 0. V úvodu druhé půle jsme opět kopali penaltu - faulován byl P. Ondrák a F. Sedláček opět nezaváhal - 4 : 0.Skóre zapasu zakončil symbolicky M. Čičatka pěknou hlavičkou po rohu L. Javorského. Další šance už jsme nevyužili, nejblíže gólu byla dělovka M. Filipa, ale zastavilo ji břevno. Úvod sezóny nám vyšel, ale je pravda, že nás Kralovice příliš neprověřily.