09.04.2019 19:48

16.kolo - Okresní přebor

sobota - 6.4.2019 - 16:30 hodin

rozhodčí: Hocek - Shapoval, Novák

komentář trenéra (M.Janáček): Dalším soupeřem bylo mužstvo, které přes zimu skončilo na první příčce a proto jsme věděli, že nás čeká velice těžké utkání. Bohužel nám během týdne odpadli další dva hráči a my jeli na zápas pouze se dvěma náhradníky. Jediné co bylo pozitivní, že se nám do sestavy vrátil Lukáš Javorský, který kvůli zlomenině holení kosti nehrál dva roky. Tímto bych mu rád poděkoval a doufám, že se usadí nastálo v naši sestavě, jelikož se jedná o rozdílového hráče. Utkání jsme opět nezačali vůbec dobře a hned v 2.min jsme prohrávali 1-0. Když po centru z pravé strany prošel míč až na druhou stranu pokutového území a neobsazený hráč domácích pohodlně skóroval. Do desáté minuty jsme se jen bránili a nic nevymysleli. Pak jsme se začali dostávat trochu do hry a náznaků šanci. V 15 min si vzal na prostředku míč Rut, který přešel krásné přes dva hráče a v tváři tvář gólmana srovnal na 1:1. Od té doby jsme byli více na míči, pohybovali jsme se daleko lip než domácí a měli nějaké náznaky šanci. Bohužel jsme žádné šance nedotáhli a tak přišel trest v podobě dvou branek. 38 min na 2-1 padl gól po naši chybě, když nikdo nereagoval na náběh domácího hráče na přední tyč při zahrávání rohu a ten pohodlně skóroval. V 43 min při brejku domácích vyřešil špatně Sibal odkop míče z velkého vápna a trefil domácího hráče, od kterého se míč odrazil obloukem až za našeho golmana. Bohužel konečný stav poločasu 3-1 dost krutý. Do druhého poločasu jsme vstoupili docela dobře, měli hru pod kontrolou, ale bohužel bez větších šanci. V 60 min vykřesal naději Javorský, kdy po centru Červeňáka hlavou uklidnil míč do sítě  a stav byl 3-2. Kluci chtěli alespoň bod, ale stále se nám nevedlo dotáhnout některé šance. Bohužel v době od 72 min až 76 min došlo ke třem jasným faulům na našeho gólmana, ale dva předchozí bohužel nebyli potrestány a vždy se kopal roh . A bohužel třetí roh v pořadí již náš gólman neustál a došlo od stopera domácích k nárazu do našeho golmana a zlomení žeber našemu golmanovi. Něco takového jsem ještě nazažil a chování domácích hráčů jsem nechápal. Bohužel našeho golmana musela odvést rychlá záchrana služba do nemocnice na vyšetření. Do branky musel hráč z pole Kůžel, který ještě jednou inkasoval a my prohráli 4-2. Zapas herně nebyl špatný, ale zranění hráčů a teď i gólmana nás trochu sráží. Příští utkání odehrajeme doma proti Olbramovicům.

Našemu gólmanovi díky zákrokům domácích hráčů skončila sezóna a tímto mu přejeme brzké uzdravení.

komentář Týnec n/S. (Benešovský deník): Týnec dokázal po dvou zaváháních naplno bodovat, když nasázel čtyři góly do sítě Pravonína. Střelecky se blýskl především M. Skalický, který stihl hattrick už do poločasu.