11.06.2018 21:45

25.kolo - okresní přebor

neděle - 10.6.2018 - 15:00 hodin

rozhodčí: Rezek - Macháček Mar., Kramný

komentář trenéra (MF): V.Janovicích nás čekalo peklo, hřiště zcela vyprahlé, hrbolaté, do toho trochu zapršelo, sauna. První půle byla v režii domácích, kopali dost standartek a rohových kopů, dobře kombinovali a my stěží odvraceli jejich rychlé útoky, někdy jsme měli štěstí nebo dobře zasáhl v brance M.Janáček. My se snad poprvé ve 13´ dostali do vápna soupeře a hned skórovali, kdy se krkolomě trefil přesně k tyči Mich.Sibal. Janovice do konce poločasu měli převahu, ale gól nedali. Druhou půli po z kopci byla již hra vyrovnaná, domácí více otevírali obranu a my rychlými útoky měli šance. Hned na začátku, po rychlém hození autu D.Červeňákem do běhu J.Kodedovi, který nesobčil a vybídl perfektní přihrávkou Mich.Sibala k druhému gólu. Domácí se sice snažili, ale nepřesná střela v dobré vzdálenosti šla mimo a po přímém kopu si M.Janáček s pomocí tyče taky poradil, my mohli ještě zvýšit vedení po krásné akci zakončenou V.Brzkem a dobrým zákrokem brankáře domácích. Spíše remízové utkání, z V.Janovic cenné vítězství, kluci si sáhli na dno sil. Díky za výkon, i když kombinace tentokrát vázla, ale na takovém terénu se fakt moc nedalo, stěžovali si i domácí hráči.

komentář V.Janovice (Benešovský deník): V prvním poločase byli domácí blízko gólu již v 5.minutě, ale Novotný poslal míč přímo do náruče brankáře. Hosté šli ve 13.minutě do vedení polomastnou tečovanou střelou - 0:1 a byla to první a poslední střela na brankáře Vávru za celý první poločas. Domácím nelze upřít snahu o vyrovnání, ale dostat míč do sítě soupeře, nebylo janovickým hráčům přáno. Minimálně tři šance na vyrovnání byly gólové, ale zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase využili hosté školácké chyby domácí defenzívy při autovém vhazování a Michal Sibal poslal hosty do dvoubrankového vedení. O několik minut mohl upravit skóre zápasu domácí kapitán Němec, ale nezacílil přesně. I nadále vrhli domácí všechny síly do útoku a snažili se vrátit do zápasu. Ale jak bylo v úvodu zmíněno, nebylo jim přáno. Přímý kop Rezka skončil na tyči a z dalších akcí se také nic neurodilo. Hosté tak z minima vytěžili maximum.