33.týden 2021

24.08.2021 19:48

dorost: Vlašim"C"/Čechtice 5 : 3 Křivsoudov/D.Kralovice - st - 18.8.2021 - 18:00 hodin - přípravné utkání - hřiště: Pravonín

muži: Pravonín"A" 1 : 4 Tr.Štěpánov"A" - so - 21.8.2021 - 17:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško - branka: Jantač (pen.) - zápis o utkání zde

dorost: Ratměřice/Jankov 5 : 5 Kondrac/Pravonín - ne - 22.8.2021 - 10:15 hodin - přípravné utkání

muži: Keblov 5 : 7 Pravonín"B" - ne - 21.8.2021 - 15:00 hodin - mistrovské utkání - rozhodčí: Staško - branky: Vlasák L. 2x, Studnička R. 2x, Ondrák V., Kopecký K. - zápis o utkání zde

Ve středu odehrálo svoje druhé přípravné utkání družstvo Vlašim"C"/Čechtice proti spojenému družstvu Křivsoudov/D.Kralovice, které se hrálo na hřišti v Pravoníně. Bylo vidět, že si kluci v nově složeném týmu na sebe dobře zvykají, až na nějaké vyjímky jsme dobře kombinovali a rychle vedli, přidali až na 4 : 0, přes výpadek v poslední čtvrthodině jsme se báli o výsledek, soupeř dal po našem nedůrazu, snad i došly síly, na 4 : 3, ale v závěru jsme přidali ještě branku na konečných a zasloužených 5 : 3. Odvetu v Křivsoudově hrajeme příští středu 25.8.2021 od 18:00 hodin.

V sobotu čekal na naše áčko T.Štěpánov, který jako my v minulém kole uštědřil soupeři vysokou porážku. Štěpánov v prvních minutách na nás vlétl a měl míč na svých kopačkách a taky byl odměněn krásným gólem za vápnem do šibenice. Poté jsme do konce poločasu měli více ze hry, ale jenom po vápno, bez ohrožení branky, soupeř jenom nakopával míče za obranu, s kterými jsme měli problémy. Po tutovce Doškáře jsme nezachytili rychlý brejk dva na dva, který Štěpánov chladnokrevně zakončil. V druhé půli to byla jenom kreč, málo důrazu, nabízení se, nějaká snaha byla, ale na dobře připravený Štěpánov to nestačilo, po dvou standartkách jsme ještě inkasovali na hrozivých nula čtyři. Aspoň korekce jsme se dočkali na závěr z penalty za ruku ve vápně, kterou bezpečně proměnil Jantač.

Béčko v sobotu, opět v plné sestavě, jasně přehrálo Keblov, výsledek mohl být určitě větší, byl to klasický zápas čtvrté třídy, kde o nic nejde, zaběhat a udělat si žízeň.